Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="210077"]
Мама

Зірки, які виховують дітей із синдромом Дауна

Old date:
Current date: 2022.08.11
New date: 2020.03.21
0
Цих діток недаремно називають сонячними – ті, хто знайомий з ними близько впевнені, сонячні діти вчать щирості, доброті та безкорисності.

Цих діток недаремно називають сонячними – ті, хто знайомий з ними близько впевнені, сонячні діти вчать щирості, доброті та безкорисливому коханню.

Джерело: shutterstock

Синдром Дауна це хвороба, а генетичний збій, який відбувається ще етапі зародка. Звичайно, почути вперше діагноз страшно, але ці відомі батьки та їхні прекрасні діти – живий доказ того, що це зовсім і не діагноз…
Евеліна Бледанс

Семен - друга дитина актриси Евеліни Бледанс і народився він від великого кохання Евеліни та Олександра Сьоміна. Семен чудовий товариський хлопчик, у квітні 2020-го йому виповниться 8 років. Евеліна весь свій вільний і невільний час проводить із сином, при цьому вона активно займається просвітництвом, веде блог та є почесним послом фонду «Даунсайд Ап», який підтримує сім'ї, де ростуть «сонячні» діти.


Ірина Хакамада

Донька політика Ірини Хакамади виросла прекрасною дівчиною – Марії Сиротинської вже 20 років, вона закінчила школу та навчається у коледжі, активно вивчає англійську мову та пробує себе як модель. Маша має кохану людину – спортсмена, з таким самим синдромом як і в неї Владом Сітдіков. Разом вони вже понад 2 роки і подумують про весілля.


Катерина Скорсоне

Актриса, яку ми знаємо за роллю Емілії Шепард у культовому серіалі «Анатомія Грей» народила другу доньку у листопаді 2016-го. Дівчинка, яку назвали Палома (голубка), з'явилася на світ із синдромом Дауна. Малятко настільки мила і батьки так люблять свою маленьку голубку, що її відмінність здається навіть перевагою.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x