Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="87081"]
Мама

Дружина Брюса Вілліса показало фото молодшої доньки

Old date:
Current date: 2022.07.03
New date: 2016.02.26
0
Коли мама та донька одягаються однаково. Найменша дівчинка Брюса Вілліса дуже схожа на тата. Емма Хеймінг, 37-річна

Коли мама та донька одягаються однаково. Найменша дівчинка Брюса Вілліса дуже схожа на тата.

Емма Хемінг Вілліс
 

Емма Хеймінг, 37-річна дружина знаменитого голлівудського актора час від часу радує передплатників свого Instagram картинками з приватного життя. Цього разу Емма зробила селфі, з дворічною дитиною, і підписала його: «When you're get ready to head to your mommy and me class and you've realized you're both dressed the same». Дійсно, обидві дівчата одягнені в синє та зачіски у них схожі. На цьому знімку дуже добре можна розглянути личко маленької Евелін і знайти риси обох батьків.


Емма Хеммінг Дочки

Емма задоволена активним користувачем Інтернету, а після народження дітей вона завела блог, який веде із завидною регулярністю. У ньому вона ділиться своїм материнським досвідом і намагається допомогти матусям-початківцям у питаннях виховання, догляду та харчування дітей. Днями Емма показала фото своїх дівчаток, на якому її старша донька, трирічна Мейбелін, годує сестричку листочком руколи. Таким чином, Емма проілюструвала свій пост у блозі про те, як вона рекомендує годує дітей, що таке здорова їжа і чому варто обмежувати цукор у дитячому раціоні.


Брюс Уілліс

Наприкінці 2015 року Брюс Вілліс дебютував як театральний актор – його запросили зіграти у виставі «Мізері» на Бродвеї та немолодий актор із радістю прийняв пропозицію. Емма з дівчатами неодноразово приїжджала до театру під час репетицій і всі разом вони вболівали за тата на прем'єрі вистави. За своє довге акторське життя Брюс виходив на сцену лише кілька разів у глибокій юності, а далі весь його робочий час було присвячено кінематографу.

Брюс Уілліс


Нагадаємо, 60-річний Брюс Вілліс одружився з молодою брюнеткою, британською моделлю та акторкою Емме Хемінг навесні 2009 року, через 9 років після розлучення актора з першою дружиною актрисою Демі Мур. У першому шлюбі Вілліс став батьком трьох дівчаток, які вже стали дорослими самостійними людьми: Румер Гленн 27 років, Скаут Лару 24 роки, Талула Бель 21 рік.


Брюс Вілліс - фото

Брюс Уілліс

 


Емма на 24 роки молодша за чоловіка, однак, це зовсім не заважає їх ніжним стосункам. Заради сім'ї дівчина залишила роботу, і у 2012 році народила своєму зірковому чоловікові доньку Мейбл Рейєр, яка стала для нього четвертою та першою для Емми. Саме собою народження дитини Брюс сприйняв із захопленням і в інтерв'ю розповідав, що це було схоже на диво, на момент народження малюка йому було вже 57 років. Але на цьому, як виявилося, чудеса в житті Міцного Горішка не закінчилися - не минуло й року з моменту народження Мейбл, як Емма завагітніла знову. П'ята донька багатодітного тата Евелін Пенн з'явилася на світ навесні 2014 року.Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x