Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="281504"]
Здоровье семьи

Як вписати солодощі у здоровий раціон: поради дієтолога

0
Здорове харчування - це не про відмову від усього, а про збалансований та розумний вибір продуктів. Як зробити солодоці частиною зд�

Здорове харчування — це не про відмову від усього, а про збалансований та розумний вибір продуктів. Як зробити солодоці частиною здорового раціону, розповідає президент Асоціації дієтологів України, Олег Швець.

Як вписати солодощі у здоровий раціон: поради дієтолога

Джерело: freepik

Для багатьох людей найстрашнішою частиною нового, більш здорового способу харчування є думка про довічну відмову від улюблених солодощів. Насправді ж печиво та цукерки можна вписати у здорову модель харчування протягом усього життя. Проте, щоби зменшити шкоду під час отримання такого задоволення, їх слід їсти нечасто та у невеликих кількостях: що менше, то краще.

Солодощі дають швидкоплинний сплеск задоволення. Водночас надмірна кількість тістечок, печива, цукерок, морозива з часом призводять до ініціації механізмів виникнення ожиріння та діабету. Переїдання солодкого впливає на рівень інсуліну, порушує нормальні метаболічні процеси та виснажує можливості компенсації різких коливань рівня цукру в крові. Іншими словами, десерт може бути приємним на смак, але за нього доведеться заплатити певну ціну.

Тим часом існують нескладні правила, які допоможуть насолодитися смаколиками і не нашкодити собі. Олег Швець, президент Асоціації дієтологів України та консультант з громадського здоров’я МОЗ України, надає прості поради, як «подружити» солодке із здоровим способом харчування.


Як вписати солодощі у здоровий раціон

Джерело: facebook.com/moz.ukr

Як вписати солодощі у здоровий раціон

Джерело: facebook.com/moz.ukr

Як вписати солодощі у здоровий раціон

Джерело: facebook.com/moz.ukr

Здоровий раціон може включати солодощі, але важливо дотримуватися збалансованого та розумного підходу до їхнього споживання. Ось деякі поради, як вписати солодощі у здоровий раціон:

Міряйте порції: обмежуйте кількість споживаних солодощів та обирайте невеликі порції.

Обирайте якісні продукти: віддавайте перевагу солодким стравам з натуральними інгредієнтами та оберіть альтернативи продуктам з високим вмістом цукру.

Збалансованість раціону: враховуйте солодке як частину різноманітного раціону, який включає овочі, фрукти, білки та здорові жири.

Споживайте в розумний час: включайте солодке до основних прийомів їжі, уникаючи перекусів між ними.

Готуйте вдома: приготування солодких страв вдома дозволяє контролювати їхні складові та кількість цукру.

Підтримуйте активний спосіб життя: регулярна фізична активність може допомогти компенсувати вплив солодких страв на організм.

Оберіть якісні альтернативи: замінюйте частину цукру на натуральні солодкі компоненти, такі як мед чи фруктове пюре.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Сервис DOC.UAПонравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты