Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="271730"]
Здоров'я сім'ї

Лікар назвала зимовий фрукт, який урятує від депресії

0
Цей фрукт дуже популярний у зимовий час і перевершує більшість сезонних продуктів за кількістю корисних вітамінів. А ще - про

Цей фрукт дуже популярний у зимовий час і перевершує більшість сезонних продуктів за кількістю корисних вітамінів. А ще — він знижує рівень стресу та депресії.

Зимовий фрукт, який урятує від депресії

Джерело: pixabay.com

У зимовий час скорочений світловий день, через що ми відчуваємо пригнічений стан і недоотримуємо вітамін D. Крім того, в черговий раз зима не тішить снігом. Сірість, відсутність сонця, холод, дощі — це негативно позначається на настрої і працездатності в принципі. Саме тому фахівці рекомендують приділяти особливу увагу правильному харчуванню у цей період. Сезонні фрукти та овочі допоможуть збагатити необхідними вітамінами та мінералами для отримання енергії, бадьорості та підтримки здоров'я.

Одним із найкорисніших продуктів взимку вважається яскраво-жовтогаряча хурма. Вона багата на вітаміни А, С і В, а також залізом, кальцієм, фосфором, марганцем, йодом і магнієм. Така велика кількість корисних речовин робить хурму ідеальним засобом для профілактики авітамінозу взимку, залізодефіцитної анемії та захворювань щитовидної залози.

Хурма

Джерело: instagram@_hanna_summer

Особливу увагу хурме варто приділити людям, схильним страждати через дуже короткий світловий день. Про це розповіла лікар-дієтолог та нутриціолог Ганна Білоусова. За її словами, цей фрукт та будь-які інші плоди помаранчевого кольору допомагають у боротьбі з депресією.


«При пригнічених депресивних станах хурма допомагає, як і інші фрукти та овочі оранжевого кольору. Якщо жовтий вважається кольором тривоги, тож жовті яблука небажані, то помаранчеві плоди, наприклад морква або гарбуз, справді допомагають позбутися депресії», — поділилася лікарка.

Як пояснила дієтолог, помаранчевий колір свідчить про високу кількість у хурмі бета-кератону - провітаміну А. Він дуже потрібен на початку зими, оскільки при його нестачі організм слабшає і стає вразливим.

Також у хурмі багато магнію, який сприяє профілактиці та боротьбі зі стресом та депресією. Ще одним плюсом даного фрукта лікарка назвала відсутність протипоказань. Його не можуть їсти хіба люди з алергією на цей плід.

А ви любите хурму?Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал


Сервіс DOC.UAСподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти