Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="270848"]
Здоров'я сім'ї

Лікар назвала небезпечні симптоми кашлю, які не можна ігнорувати

Old date:
Current date: 2022.06.26
New date: 2021.12.01
0
На тлі будь-якого респіраторного захворювання часто разом із нежитьм виникає вологий кашель. Однак у деяких випадках стоїть поза

На тлі будь-якого респіраторного захворювання часто разом із нежитьм виникає вологий кашель. Однак у деяких випадках варто уважно стежити за розвитком симптому, особливо якщо він довго не минає.

УЗД коронавірусу

Джерело: freepik

Кашель є природною реакцією організму. Таким чином він ніби намагається позбутися шкідливих вірусів та мікробів та захистити дихальні шляхи. Про це докладно розповіла співробітниця кафедри медичної хімії та клітинної біології у Гетеборзькому університеті Ганна Ермунд.
«У дихальних шляхах не повинно бути частинок бактерій або вірусів, тому кашель з мокротою – це відповідь на роздратування. Коли звичайного обсягу мокротиння не вистачає - а в нормі її дуже мало в порівнянні з кількістю при вологому кашлі, - створюється свого роду запас, щоб дихальні шляхи могли захиститися від бактерій і вірусів, що потрапляють в організм».

І хоча функції кашлю дуже добрі, його тривалість може говорити про розвиток небезпечнішого для здоров'я захворювання. За словами спеціалістки, у маленьких діток нежить і кашель провокують респіраторно-синцитіальний вірус та кашлюк.


Симптоми кашлю у дитини

Джерело: instagram @academy_zdorov_spb

У дорослих тривалий кашель може свідчити про хронічну обструктивну хворобу легень (ХОЗЛ). Найчастіше – у дев'яти із десяти випадків – причиною розвитку недуги виявляється куріння тютюну. Примітно, що ХОЗЛ здатний розвиватися протягом кількох років без жодних очевидних ознак. Ще на хворобу вказує задишка.


Якщо ви спостерігаєте задишку і кашель, який турбує протягом декількох тижнів, обов'язково зверніться за консультацією до фахівця. Лікар проведе діагностику та призначить необхідне лікування.Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал


Сервіс DOC.UAРедактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x