Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="270576"]
Здоров'я сім'ї

Лікар назвав хвороби, на які вказує ранковий кашель

Old date:
Current date: 2022.06.25
New date: 2021.11.18
0
Кашель, що турбує вранці, може бути ознакою проблем зі здоров'ям. Лікар розповів, за яких хвороб і звичок з'являється у

Кашель, що турбує вранці, може бути ознакою проблем зі здоров'ям. Лікар розповів, за яких хвороб і звичок з'являється ранковий кашель.

Який кашель при коронавірусі

Джерело: freepik

Найчастіше кашель вранці турбує курців та алергіків. Також він може виникнути при запаленні легень, тому ігнорувати його наявність не варто. Обов'язково проконсультуйтеся зі своїм сімейним лікарем.
Однак і це ще не є причиною кашлю, стверджує лікар-терапевт Андрій Звонков. Сухість і роздратування в горлі здатні вказувати на різні захворювання. Наприклад, якщо людина не алергік і не курець, не має хронічних бронхітів та запальних процесів, то причиною її кашлю можуть бути проблеми із щитовидною залозою чи шлунком.

Як пояснив медик, при хронічному гастриті підвищена кислотність та надлишок шлункового соку викликають відчуття сухості та першіння у горлі. Також кашель може бути пов'язаний з діабетом, оскільки слизові оболонки здатні підсихати через підвищений цукор.


кашель причини

Джерело: healthy24

Іноді, каже фахівець, кашель з'являється під впливом алкоголю чи їжі. Так, вживання занадто сухого рису в суші дратуватиме горло, що спричинить першіння і згодом кашель. А алкоголь провокує сухість у горло.

"Алкоголь, випитий напередодні, як правило, з ранку теж сильно сушить у горлі, і з'являються сухий кашель, першіння і нудота"


- Зауважив Дзвінков.


Ще однією причиною появи кашлю лікар назвав працюючий кондиціонер. Він часто надмірно сушить повітря, тим самим викликаючи у людини кашель чи чхання.


Зважайте на всі фактори виникнення кашлю. Якщо ж він супроводжується ще якимись симптомами, наприклад, нездужанням, температурою чи нежиттю, варто якнайшвидше звернутися до лікаря. Подібні симптоми можуть вказувати як на просте ГРВІ, так і на коронавірус.Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал


Сервіс DOC.UAРедактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x