Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="255384"]
Здоров'я сім'ї, Карантін # Коронавірус

ВООЗ розповіли, коли в Україні подвоїться кількість хворих на COVID-19

Old date:
Current date: 2022.08.12
New date: 2020.10.02
0
Кількість тих, хто заразився коронавірусом, збільшиться вже в найближчі місяці і може становити до 9000 тис. осіб на добу. Такий пу

Кількість тих, хто заразився коронавірусом, збільшиться вже в найближчі місяці і може становити до 9000 тис. осіб на добу.

Джерело: pixabay.com

Такий лякаючий прогноз для України надав представник Всесвітньої організації здоров'я в Україні Ярно Хабіхт. В інтерв'ю «Суспільному» він заявив:
За весь період в Україні вже зареєстровано 184 тисячі випадків коронавірусу та понад чверть мільйонів підозр на коронавірус. У найближчі місяці ми очікуємо, що кількість випадків перевищить 5 тисяч і може становити від 7 до 9 тисяч випадків на день.

Коронавірус та грудне вигодовування

Джерело: freepik

Як зазначив Хабіхт, збільшення випадків зараження коронавірусом спостерігається майже у всіх країнах, адже з хворобою поки що не навчилися справлятися. В Україні досі спостерігається передача вірусу в громадах, через соціальні зв'язки – в сім'ї, навчальних закладах, офісах, транспорті та ін. За результатами досліджень ВООЗ, тільки кожен четвертий регулярно миє руки, а кожен третій не дотримується соціальної дистанції, коли відвідує різні події.


Джерело: instagram @whoukraine

Представник ВООЗ назвав 5 заходів, які можуть зменшити швидкість розповсюдження Sars-Cov-2:


  1. Мінімізувати відвідування масових заходів
  2. Інформувати громадян про методи захисту від зараження
  3. Збільшити кількість тестувань серед випадків підозр на COVID-19 в Україні
  4. Максимально захищати вразливу частину населення, у тому числі людей із супутніми хронічними захворюваннями
  5. Важливо надавати медичну допомогу не лише хворим на COVID-19, зокрема, не знижувати обсяги планової вакцинації.

Нагадаємо, на сьогоднішній день в Україні за добу виявлено 4 випадків захворювання на COVID-069, що є сумним антирекордом. Загалом у країні вже 19 тис. випадків захворювання.Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал


Сервіс DOC.UAРедактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x