Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="259113"]
Здоров'я сім'ї, Карантін # Коронавірус

Вчені розповіли, чи стане коронавірус більш заразним

Old date:
Current date: 2022.06.25
New date: 2020.12.03
0
Британські вчені вивчили штами коронавірусу на наявність мутацій, що повторюються. Таким чином фахівці змогли з'ясувати, чи не ст

Британські вчені вивчили штами коронавірусу на наявність мутацій, що повторюються. Таким чином фахівці змогли з'ясувати, чи не стає він заразнішим з часом.

Чи стає коронавірус заразнішим

Джерело: freepik

Свій аналіз вчені з Інституту генетики Університетського коледжу Лондона проводили на понад 46 тисяч вірусних геномів, взятих у пацієнтів з COVID-19 з 99 країн. Фахівці перевіряли наявність гомоплазій (повторюваних мутацій) у штамах інфекції. Ці дані допомогли їм зрозуміти, чи може ковидний вірус стати заразнішим через час.
Так, серед проаналізованих мутацій, що повторюються, медики не виявили таких, які б свідчили б про підвищення або зниження заразності збудника SARS-CoV-2. Дослідники дійшли висновку, що нинішні мутації коронавірусу спровоковані імунною системою людини, а не адаптацією до людства.

«Повторювані мутації, які нині циркулюють, здаються еволюційно нейтральними і насамперед індукуються імунною системою людини у вигляді редагування РНК, а чи не є ознаками адаптації. На даному етапі ми не знаходимо доказів наявності значно більшої кількості трансмісивних ліній SARS-CoV-2 через мутації, що повторюються»,


— пояснили медики у своїй науковій статті.


Коронавірус нове дослідження

Джерело: freepik

Вони також акцентували увагу на тому, що циркулюючі мутації COVID-19 у наші дні, ймовірно, самі по собі нейтральні і насамперед стимулюються безпосередньо імунітетом людини.


Нагадаємо, раніше медики розповіли, як довго заражений коронавірусом поширює інфекцію серед інших людей. Фахівці зійшлися на думці, що пік заразності відбувається за пару днів до прояву симптомів хвороби та у перші дні після. Вже через 8-9 днів хворий перестає бути небезпечним для оточуючих. Це також підтверджує потребу ізоляції контактних осіб на два тижні.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал


Сервіс DOC.UAРедактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x