Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="254413"]
Здоров'я сім'ї, Карантін # Коронавірус

Вчені розповіли, які люди не сприйнятливі до COVID-19

Old date:
Current date: 2022.10.03
New date: 2020.09.16
0
Вчені з Медичної школи Університету Вашингтона провели дослідження, під час якого виявили в крові пацієнта антитіло.

Вчені з Медичної школи Університету Вашингтона провели дослідження, під час якого виявили у крові пацієнта антитіло проти нового вірусу SARS-CoV-2. Імунна відповідь з'явилася після того, як у 2003 році він під впливом одного з видів коронавірусу переніс атипову пневмонію.

РЈСЗеные наули антитело гротив

Джерело: freepik

Виявлене антитіло отримало назву S309. У процесі вчені вивчили 25 антитіл, серед яких виявили лише кілька здатних вступати в контакт з вірусом SARS-CoV-2. Виявилося, що одне з них, S309, може зв'язувати і відключати спайковий білок коронавірусу, тим самим перешкоджаючи його проникненню в клітини.

Як запевняють медики, пацієнт із нейтралізуючим антитілом може допомогти медичному суспільству знайти нові методи боротьби із захворюванням на COVID-19. У ході випробування вони також об'єднали S309 з антитілами з більш слабкою протидією коронавірусу. У результаті вийшов такий собі «коктейль антитіл» із сильним нейтралізуючим ефектом проти SARS-CoV-2. На думку вчених, цей «набір» можна застосовувати як профілактику пандемічної хвороби.

«Отримані дані прокладають шлях для використання S309 або окремо, або у складі «коктейлю антитіл», для профілактики або лікування COVID-19».


Коронавірус антитіла

Джерело: freepik

Варто відзначити, що багато дослідних лабораторій займаються пошуком нейтралізуючих антитіл для профілактики та лікування COVID-19. На відміну від інших, це відкриття проходило на основі аналізу людини, яка вже випробувала на собі вірус SARS у 2003 році. Хоч він був і трохи іншого вигляду, але розвивався схожим чином із нинішнім коронавірусом.

"Це те, що дозволило нам рухатися так швидко в порівнянні з іншими групами",

- Прокоментував один з авторів роботи Девід Віслер.

До речі, вивчення клітин проходило в лабораторії, тому фахівцям знадобиться ще більше часу для вивчення ефективності антитіла. Наступні досліди проводитиме компанія Vir Biotechnology, яка сподівається розпочати клінічні випробування на людях.

Нагадаємо, раніше американські дослідники з Піттсбурзького університету знайшли препарат, в основі якого лежить нейтралізуючий коронавірус білок! За їхніми даними, навіть при мінімальному дозуванні він може повністю знищити інфекцію COVID-19.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал


Сервіс DOC.UAРедактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти