Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="255105"]
Здоров'я сім'ї, Карантін # Коронавірус

Вчені оновили список симптомів COVID-19 та назвали 5 нетипових

Old date:
Current date: 2022.09.28
New date: 2020.09.29
0
У багатьох країнах збільшився рівень захворюваності на COVID-19. В Україні добова кількість нових випадків перевалює вже за 2600

У багатьох країнах збільшився рівень захворюваності на COVID-19. В Україні добова кількість нових випадків перевалює вже за 2600 інфікованих. Вчені вирішили переглянути список симптомів недуги та назвали кілька нетипових ознак, які можуть свідчити про зараження ковідом.

коронавірус новини

Джерело: freepik

Фахівці з Клініки Мейо вирішили поновити список симптомів коронавірусу. Вони впевнені, що інфекція здатна виражатися в незвичайних ознаках.

«З урахуванням того, як поводився коронавірус протягом останніх шести місяців, стало ясно, що він здатний виявлятися не як типова респіраторна інфекція. COVID-19 може люто атакувати різні ділянки тіла, і це відбивається в його симптомах, які часом здаються незвичайними», — пояснили медики.

Так, експерти в ході аналізів та спостережень зібрали список із кількох нетипових для вірусної хвороби сигналів. При прояві цих ознак слід звернутися за консультацією до лікаря та перевіритись на коронавірус.


Коронавірус ліки

Джерело: freepik

  • Шлунково-кишкові проблеми: втрата апетиту, блювання, нудота, діарея протягом дня. У деяких пацієнтів із COVID-19 проблеми зі шлунком починалися прямо перед проявом температури та інших типових коронавірусу симптомів.
  • Проблеми зі здоров'ям очей: ковидне захворювання може вплинути на здоров'я нашого зору, упевнені медики. За своїми пацієнтами вони помічали почервоніння повік, посилену сльозогінність, подразнення очей та кон'юнктивіт.
  • Сплутаність свідомості: медики давно дійшли висновку, що при тяжкому розвитку коронавірусної хвороби у людини, особливо похилого віку, порушується робота мозку.
  • Шкірні зміни: фахівці відзначають, що у молодих людей при COVID-19 може запалитися шкіра на руках та ногах або з'явитися свербіння. Причому тривалість цього симптому сягає кількох днів.
  • Летаргія! Цей симптом, як кажуть вчені, явище рідкісне, але не менш важливе. Це болісний стан, що нагадує дивний сон. Супроводжується недуга нездатністю виконувати рухи і тривалістю кілька годин.
коронавірус новини

Джерело: freepik

Нагадаємо, основними симптомами коронавірусу є висока температура, сильний кашель, втрата нюху чи смаку. Медики також охарактеризували особливості цих проявів:

  • висока температура: за словами фахівців, при дотику грудей можна відчути сильний жар;
  • сильний кашель: може тривати протягом години або тричі на добу;
  • втрата нюху чи смаку: людина відчуває запахи чи смак різних продуктів, не розрізняє їх.

Будьте уважні до свого здоров'я і за перших симптомів хвороби залишайтеся на самоізоляції будинку і зв'яжіться своїм лікарем.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал


Сервіс DOC.UAРедактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти