Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="253630"]
Здоров'я сім'ї, Карантін # Коронавірус

Вчені виявили новий штам коронавірусу. І він набагато заразніший

Old date:
Current date: 2022.09.28
New date: 2020.09.03
0
В Індонезії стався спалах нового штаму коронавірусу. Мутована інфекція виявилася набагато заразнішою за звичайну. Увесь світ

В Індонезії стався спалах нового штаму коронавірусу. Мутована інфекція виявилася набагато заразнішою за звичайну.

Новий штам коронавірусу

Джерело: pexels

Весь світ досі веде боротьбу з пандемією коронавірусу. При цьому сама інфекція на місці не стоїть, а розвивається та мутує, тим самим несучи загрозу в інших формах свого існування. Так, нещодавно в Індонезії був зафіксований спалах коронавірусу під назвою D614G, який виявився вдесятеро заразнішим вже всіма відомого ковіда.

Вивчивши вірус, що мутував, вчені виявили, що вірус заразніший за звичайний, але менш смертельний. Проте, за словами епідеміолога з Університету Індонезії Сяхрізала Шаріфа, кількість інфікованих у країні може зрости до 500 тисяч.

“Ситуація серйозна. Місцева передача зараз вийшла з-під контролю»,


- розповів він.

Коронавірус нова хвиля

Джерело: pexels

Крім того, він підкреслив, що кількість хворих могла б бути ще вищою, але в день лабораторії здатні обробляти не так багато результатів. Водночас американські фахівці новий штам коронавірусу вважають таким собі порятунком від смертності.

Президент Міжнародного товариства інфекційних захворювань у США Пол Тамб'я пов'язує зниження смертей саме з мутацією COVID-19. За його словами, багато вірусів після видозміни стають менш смертоносними.

«Можливо, добре мати заразніший, але менш смертоносний вірус. В інтересах вірусу заразити більше людей, але не вбити їх, тому що вірус залежить від господаря як джерела їжі та притулку»,

– пояснив він.

В12 та коронавірус

Джерело: freepik

Зазначимо, що раніше вчені помітили близько 150 мутацій вірусу SARS-CoV-2, що сталися з початку пандемії в Китаї. Результати досліджень було оприлюднено ще 3 березня у журналі National Science Review. Вони проаналізували 103 геному та виявили в них 149 змін. Це при тому, що ВООЗ у лютому говорили про відсутність змін у ДНК інфекції. У результаті фахівцям вдалося виділити два підтипи ковіда - менш агресивний і більше:

  • S-коронавірус (30% випадків) – початкова, менш агресивна форма SARS-CoV-2. Рівень поширеності низький. Слабкість вірусу вчені пов'язують із низьким селективним тиском.
  • L-коронавірус (70%) – більш агресивна форма. Поширюється дуже швидко. Високий рівень захворюваності на цей штам був особливо помічений на початку пандемії в Ухані, але вже до січня кількість заражених знизилася.

Нагадаємо, раніше вчені назвали найнебезпечніших переносників коронавірусу. Медики із США проаналізували вплив COVID-19 на дитячий організм.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал


Сервіс DOC.UAРедактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти