Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="258531"]
Здоров'я сім'ї, Карантін # Коронавірус

Вчені назвали три напої, що нейтралізують COVID-19

Old date:
Current date: 2022.10.03
New date: 2020.11.24
0
Певні напої з рослинних продуктів можуть знищити коронавірус в організмі людини. Більше про це читайте у с

Певні напої з рослинних продуктів можуть знищити коронавірус в організмі людини. Більше про це читайте у статті.

Як розпізнати коронавірус правильно

Джерело: freepik

Новим відкриттям поділилися німецькі вчені з Інституту молекулярної вірусології медичного центру університету Ульма. За даними дослідження, деякі напої з рослинних продуктів сприяють нейтралізації коронавірусної інфекції.

Серед таких опинилися сік чорноплідної горобини, гранатовий сік та зелений чай. Перший знищує 97% вірусних частинок за п'ять хвилин. Інші мають сильну противірусну і протизапальну дію.

Зелений чай для роботи мозку

Джерело: freepik

«Запобігання початковому інфікуванню або зниження вірусного навантаження при інфікуванні може полегшити симптоми, запобігти поширенню нижніх дихальних шляхів або передачі іншій людині», — йдеться у дослідженні вчених.


У процесі фахівці також зібрали рекомендації щодо використання напоїв для захисту від коронавірусу. Вчені дійшли висновку, що для позбавлення від 80% збудників COVID-19 необхідно полоскати розчинами з вищезгаданих продуктів ротоглотку та промивати ніс.

Дослідники додали, що ефективність нейтралізації вірусу в організмі багато в чому залежить від рослинних поліфенолів і кислого середовища, яке мають зазначені ягоди та фрукти. З'ясувати все це допомогли досліди на напоях — медики змішали їх із вірусними частинками грипу А (IAV), аденовірусом 5 (AdV5) та SARS-CoV-2 та спостерігали за впливом в умовах із кімнатною температурою.

Як не заразитися коронавірусом повторно

Джерело: freepik

Нагадаємо, раніше фахівці вже розповідали про позитивні властивості чорноплідної горобини. Сік цієї ягоди, як з'ясували вчені з Німеччини, найбільше ефективно знищує коронавірус в організмі, усуваючи збудник на 97% буквально за п'ять хвилин.

В осінньо-зимовий період ягода особливо знадобиться для зміцнення імунітету. Горобина багата на вітамін С, калій, марганець, клітковину та інші мікроелементи. У ній також містяться антиоксиданти, що сприяють профілактиці раку та надають сприятливий вплив на роботу серця. Так що напій із цієї ягоди чудово підійде для посилення імунної системи та боротьби з коронавірусною хворобою.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал


Сервіс DOC.UAРедактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти