Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="265750"]
Здоров'я сім'ї

Вчені назвали супер-продукт, який захистить від дефіциту вітамінів

0
Як підтримувати баланс вітамінів та мікроелементів без будь-яких добавок? За даними вчених, достатньо включити до свого ранкового р

Як підтримувати баланс вітамінів та мікроелементів без будь-яких добавок? За даними вчених, достатньо включити до свого ранкового раціону яйця. Дізнайтеся, чим корисний цей продукт і якими речовинами він може забезпечити ваш організм. Спойлер: не лише білком!

яєчня

Джерело: freepik

У дослідженні вчені додали яйця до раціону дорослих та дітей, які раніше рідко їли цей продукт або не вживали його зовсім. З'ясувалося, якщо з'їдати на сніданок одне-два яйця, надходження деяких корисних речовин в організм збільшиться від 10 до 20%. Йдеться про вітаміни А, D і групи В, джерелом яких і є яйця.

Якими вітамінами та мікроелементами багаті яйця

  • Вітамін В4 (холін) - найбільше речовини міститься в жовтках. Він забезпечує нормальну роботу нервової системи та бере участь у створенні елементів нервової тканини. Цей вітамін дуже важливий для вагітних та маленьких діток, оскільки відповідає за розвиток мозку.
  • Омега-3 – найкращий засіб профілактики захворювань серця та судин, суглобів, очей, шкіри. Антиоксидантні властивості цієї кислоти знижують «поганий» холестерин та шкоду від окисного стресу, тому омега-3 показані для попередження передчасного старіння.
  • Вітамін В5 (пантотенова кислота) – важливий для утворення та розвитку клітин всього організму. Нестача вітаміну може спровокувати порушення у роботі органів, нервовій, м'язовій системах, а також у шлунково-кишковому тракті.
  • Антиоксиданти лютеїн та зеаксантин – перший покращує пам'ять та здібності до навчання, а також відповідає за пружність шкіри. Другий впливає на здоров'я очей, його нестача здатна призвести до погіршення зору.
  • Не варто забувати і про корисні мікроелементи, які містяться у яйцях. Це кальцій, залізо, біотин та фолієва кислота.

Яйця – один із найдоступніших продуктів, який допомагає забезпечити людський організм необхідними речовинами. Крім того, більшість людей нормально переносять яйця, тому можуть спокійно їх їсти щодня. Хоча бувають випадки непереносимості чи алергії на жовток.

А ви вживаєте яйця?
Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал


Сервіс DOC.UAСподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти