Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="271217"]
Здоров'я сім'ї

Вчені назвали корисну кашу для боротьби з діабетом

0
Щорічно збільшується кількість хворих на цукровий діабет II типу. Розвиток недуги відбувається через низьку фізичну активність

Щорічно збільшується кількість хворих на цукровий діабет II типу. Розвиток недуги відбувається через низьку фізичну активність та ожиріння, на тлі яких порушуються обмінні процеси в організмі. У процесі вивчення 65 досліджень, вчені з'ясували, який продукт допомагає боротися з діабетом.

Каша для діабетиків

Джерело: freepik

За даними фахівців, контролювати рівень цукру в крові допомагає щоденне вживання пшона чи проса. Як показали дослідження у діабетиків, які на постійній основі їли просо, глюкоза знижувалася на 12-15%. А через час кількість цукру в крові у пацієнтів взагалі опускалася до показників переддіабету.

У людей, які перебувають у зоні ризику розвитку діабету, просу знизило рівень глюкози на 17%, тим самим нормалізувавши їхній стан. Так, медики дійшли висновку, що пшоно сприяє покращенню глікемічної реакції організму.

Чим ще корисна пшоняна каша

Пшоняна крупа використовується не тільки для приготування каші, але і супів, киселів, гарнірів і навіть східних солодощів. Вона збагачує наш організм вітамінами А, групи В та PP, а також натуральною клітковиною, що особливо важливо для обмінних процесів у ШКТ. Також крупа містить калій, фосфор, залізо та магній, які важливі для підтримки здоров'я травної, серцево-судинної та нервової систем.


Через велику кількість вітамінів і мінералів каша має безліч корисних властивостей. Насамперед вона виводить токсини та шлаки, забезпечуючи нормальне травлення. Ідеально сприяє боротьбі із зайвою вагою та «поганим» холестерином. Кардіологи радять вживати пшоняну крупу для нормалізації кров'яного тиску, зміцнення серцевого м'яза та запобігання атеросклерозу. Також це добрий засіб для профілактики раку.

Щоб каша приносила свою користь, її потрібно правильно вибрати та приготувати. Фахівці рекомендують при покупці круп звернути увагу на її колір. Він має бути яскраво-жовтий. Це означає, що пшоно багате мікроелементами та цінними харчовими волокнами. Біло-жовтий відтінок крупи говорить про те, що вона постаріла або створена із сортів проса, які підходять тільки для годівниці тварин.Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал


Сервіс DOC.UAСподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти