Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="261128"]
Здоров'я сім'ї

Вчені назвали 7 тривожних симптомів переддіабету

0
Преддіабет – це прикордонний стан, при якому організм уже не функціонує нормально, проте порушення ще не досягло діабу.

Преддіабет — це прикордонний стан, у якому організм не функціонує нормально, проте порушення ще досягло діабету. Розповідаємо, на які ознаки розвитку недуги слід звернути увагу, щоб вчасно розпочати лікування.

Преддіабет симптоми

Джерело: freepik

Головним порушенням переддіабету є зниження вироблення інсуліну підшлункової залози, через що виникають проблеми із засвоєнням глюкози. Основною ознакою патології фахівці називають підвищений рівень цукру на крові.

Зазвичай у дорослих норма не перевищує показник 5.9! Від 5.7 до 6.4 за останні три місяці – переддіабет, а вище – справжній діабет.

Симптоми переддіабету

Прикордонний стан може протікати безсимптомно, тому важливо заміряти рівень цукру в крові при схильності до діабету. Якщо ознаки є, слід звернутися за консультацією до лікаря. Зверніть увагу на такі симптоми переддіабету.


Причини переддіабету

Джерело: freepik

1. Стрімкий набір ваги

Поява зайвих кілограмів може спровокувати розвиток діабету. Коли жир накопичується в животі, підшлунковій доводиться виробляти більше інсуліну, що згодом негативно позначається на роботі всього організму.

2. Зловживання солодощами

Чим більше цукру ви вживаєте, тим більше шкодите собі. Причому справа не лише у цукерках. Хліб, картопля, макарони - всі ці продукти теж впливають на рівень глюкози та вагу.

3. Проблеми зі шкірою

Будь-які раптові шкірні зміни необхідно брати до уваги. Якщо змінився колір або з'явилися дрібні фіброми, особливо на плечах чи спині, це ознака переддіабету. Обов'язково проконсультуйтеся зі спеціалістом.

4. У вас були проблеми з рівнем цукру у минулому

Якщо раніше ви вже мали проблеми з показниками цукру в крові, варто бути на чеку. Подібне явище, наприклад, не рідкість під час вагітності.

Рівень цукру переддіабет

Джерело: freepik

5. Ви погано спите

Безсоння, порушення сну — все це негативно впливає на функціонування організму. Через недосипи йому доводиться працювати в посиленому режимі, що призводить до багатьох проблем зі здоров'ям, у тому числі переддіабету.

6. Мігрені, головний біль

Підвищений рівень цукру в крові призводить до її згущення та пошкодження судин, що погано впливає на кровопостачання всього організму. Тому одним із наслідків такого порушення можуть стати головні болі.

7. Ви мало рухаєтеся

Малорухливий спосіб життя нерідко провокує розвиток різноманітних захворювань. Фізична активність у комплексі з правильним харчуванням формують здоров'я організму. Якщо ж людина рухається мало, веде сидячий спосіб життя, ймовірність порушення виробітку інсуліну зростає в рази. Займайтеся спортом, щоб зменшити ризик діабету.

Якщо ваші проблеми зі здоров'ям збігаються з названими симптомами, якнайшвидше зверніться до ендокринолога. Лікар проведе обстеження та дасть рекомендації щодо харчування та лікування. Чи не ігноруйте тривожні сигнали свого організму!Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал


Сервіс DOC.UAСподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти