Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="253652"]
Здоров'я сім'ї, Карантін # Коронавірус

Вчені знайшли новий ефективний спосіб лікування COVID-19

Old date:
Current date: 2022.09.29
New date: 2020.09.07
0
Вчені все більше процвітають у пошуках засобів боротьби з коронавірусним захворюванням. Цього разу низка досліджень показала, що COVI

Вчені все більше процвітають у пошуках засобів боротьби з коронавірусним захворюванням. Цього разу низка досліджень показала, що COVID-19 можна вилікувати за допомогою спеціальної радіотерапії.

Як вилікувати коронавірус

Джерело: freepik

Нові дані щодо лікування коронавірусу отримали вчені з медичного відділення фізики Онкологічного центру Джека Аді в Канаді. У ході своїх дослідів вони з'ясували, що від низьких доз рентгенівського проміння знижується смертність від пневмонії при коронавірусі приблизно на 20%.

У той же час американські фахівці з Інституту раку Університету Еморі вже провели тестування методу лікування на пацієнтах із СOVID-19. Результати виявилися дуже позитивними. У випробуваннях брали участь 20 пацієнтів, 10 з яких спробували променеву терапію.

Ті, хто отримав експериментальне лікування, погладшали набагато швидше: всього за три дні, коли іншим знадобилося 12 днів. Витяг з лікарні для тих, хто одужав від радіотерапії, теж пройшов у скороченому темпі — до 12 днів, хоча пацієнтів з іншої групи виписували лише на 20-й день.


Легкі та коронавірус

Джерело: freepik

Незважаючи на позитивні результати, фахівці не поспішають рекомендувати таку методику. Так, вона ефективна, але потребує ще випробувань, особливо з огляду на можливість побічних наслідків. Радіологи впевнені, що легке випромінювання теж згубно впливає на здоров'я організму.

Мовляв, низькі дози здатні зменшити запалення, але при цьому промені вбивають B та T клітини імунної системи, які необхідні для боротьби з коронавірусом. Є й негативніші наслідки: підвищується ризик розвитку ракових пухлин!

Наразі закордонні фахівці спостерігають у більшості заражених COVID-19 легкі симптоми або середньої тяжкості, тому специфічного лікування не потрібно. Таким чином, вони мають більше часу для пошуків більш безпечних методів боротьби з пандемією.

Тим часом в Індонезії стався спалах нового штаму коронавірусу. Мутована інфекція виявилася набагато заразнішою за звичайну, але вчені не бачать у цьому нічого поганого. Чому? Докладно читайте у нашій статті.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал


Сервіс DOC.UAРедактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти