Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="268772"]
Здоров'я сім'ї

Тріщини на губах, тонкі брови: про які хвороби говорять сліди на нашому обличчі

0
Наше обличчя часто відображає проблеми зі здоров'ям. Якщо ви навчитеся розпізнавати ці сигнали, то зможете вчасно прийняти необхідне

Наше обличчя часто відображає проблеми зі здоров'ям. Якщо ви навчитеся розпізнавати ці сигнали, то зможете вчасно вжити необхідних заходів щодо усунення недуги.

Іноді необов'язково потрібні слова, щоб описати наше самопочуття. Деякі порушення в організмі відображаються у вигляді слідів на обличчі. Буває, лікарі при огляді одразу визначають проблеми зі здоров'ям, а все тому, що хороші фахівці здатні визначити можливі порушення, лише поглянувши на стан шкіри.

Так, більшість недуг залишають сліди на обличчі людини. Це свого роду сигнали, які подають ваш організм, натякаючи на необхідність перевірити здоров'я та вжити заходів.


Мішки та темні кола під очима

Темні кола під очима можуть виникати з різних причин, серед яких найпоширенішими є недосипання, стреси, зловживання алкоголем, куріння та зневоднення. При раптовій появі мішків під очима варто звернути увагу на своє харчування та стан щитовидної залози.

Плями та акне на лобі

Постійні висипання на обличчі, плями та сліди можуть свідчити про порушення у травній системі або гормональних збоях. Обов'язково перевірте здоров'я шлунка та щитовидки, особливо якщо давно цього не робили.

Раптове утворення родимок та родимих ​​плям

Якщо після кількох годин на сонці на вашому обличчі утворюються нові родимки або плями, варто зменшити кількість часу для прогулянок та засмаги. Також обов'язково користуйтеся сонцезахисними засобами.

Якщо ж ви помічаєте, що вже наявні рідні плями або родимки змінилися за формою і кольором, перевірте лікаря, щоб виключити онкологію.

про що говорять висипання на обличчі

Джерело: Freepik

Червоний ніс

Почервонілий сон — ще одна ознака проблем зі здоров'ям, оскільки в носі з'єднуються різні кровоносні судини. При порушенні функцій однієї з них тон шкіри змінюється. Почервоніння носа може говорити як про застуду, і про алергію. Зверніться до лікаря, щоб отримати кваліфіковану думку.

Жовта шкіра та білки очей

Найчастіше такі симптоми говорять про проблеми із печінкою. Можливо, у цьому органі накопичилося багато токсинів. Варто перевірити здоров'я шлунка у гастроентеролога!

Тріщини на губах

Сухість губ та тріщини свідчать про нестачу рідини в організмі. Також причинами можуть бути обвітрювання, надмірне перебування на сонці та алергія. Пийте більше чистої води та користуйтеся бальзамом для губ.

Тріщини на губах причини

Джерело: pexels.com

Поява волосків на обличчі

Раптова поява великої кількості волосинки на обличчі - ознака порушення гормонального фону. Для отримання точної діагностики потрібно звернутися до ендокринолога та гінеколога.

гіперпігментація шкіри

Найчастіше цей симптом виникає під час вагітності. Багато жінок помічають у себе поява плям на носовій перегородці та на щоках.

Тонкі брови та вії

Якщо брови та вії раптом стали рідшати без причини, варто перевірити стан щитовидної залози. Не ігноруйте цей симптом!

Зміна кольору підборіддя, висипання в цій зоні

Підборіддя безпосередньо пов'язане з нашими гормонами. Якщо раптово у цій частині з'являються висипання, гнійники, причина може бути порушена гормонального фону. Крім того, такі ознаки можливі при тривалій нестачі сну та стресі.

Якщо помічаєте у себе зазначені сліди на обличчі, обов'язково зверніться до лікаря та здайте необхідні для діагностики аналізи. Також не зайвим буде змінити харчування: їжте більше овочів, фруктів, рибу та пийте воду!Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал


Сервіс DOC.UAСподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти