Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="273871"]
Здоров'я сім'ї

Слова, які розривають душу: 8-річний хлопчик із Маріуполя вів щоденник у бомбосховищі

Old date:
Current date: 2022.12.05
New date: 2022.05.05
0
У мережі опублікували фото щоденника 8-річного хлопця з Маріуполя, який писав у блокноті про те, що сталося з його родичами під час у

У мережі опублікували фото щоденника 8-річного хлопця з Маріуполя, який писав у блокноті про те, що сталося з його родичами під час війни.

діти у маруполі

Джерело: Unsplash

Мальчик вів щоденник під час постійних обстрілів, коли ховався разом зі своїми рідними у підвалі.

Його щоденник починається зі слова «Війна». У ньому маленький українець розповів про те, що його бабуся та дідусь загинули, а мама та 15-річна сестра отримали поранення. Ці слова неможливо читати без сліз.

«Я добре поспав, прокинувся, посміхнувся, підвівся і почитавши до 25 ст. Ще в мене помер дідусь, у мене рана на спині, видерта шкіра, у сестри поранення голови, мамі видерло м'ясо на руці і дірка в нозі», - пише дитина.


Він також повідомив, що у нього незабаром день народження та намалював святковий торт. Крім цього, в щоденнику маленький маріуполець намалював страшніші малюнки — померлих людей, військових зі зброєю, танки та палаючі будинки.

На останній сторінці щоденника він розповів, що у нього також померла бабуся Галя та дві собаки:

«І у мене померло двох собак, і бабуся Галя, і улюблене місто Маріуполь за цей час починаючи з 24-го», - пише хлопчик.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал


Сервіс DOC.UAСподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти