Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="275464"]
Все буде УКРАЇНА!, Здоров'я сім'ї

Що робити у разі радіаційної аварії: рекомендації МОЗ

Old date:
Current date: 2022.10.02
New date: 2022.08.08
0
Зважаючи на те, що країна-терорист не дотримується жодних законів та правил ведення війни, кожен українець повинен знати
Зважаючи на те, що країна-терорист не дотримується жодних законів та правил ведення війни, кожен українець повинен знати базові правила поведінки у разі надзвичайної ситуації будь-якого характеру.
радіація

Джерело: unsplash

Відразу заспокоїмо: ядерно-стратегічні об'єкти будуються таким чином, щоб витримувати значні фізичні пошкодження. Також на рівні всіх регіонів кожного здійснюється моніторинг радіаційного фону. Виконують цю роботу обласні Центри контролю та профілактики МОЗ. На 7 серпня жодних відхилень від природного фону не зафіксовано.
Основне - потрібно залишатися в приміщенні або терміново в нього зайти, якщо ви знаходитесь на вулиці. Це найбезпечніша дія, яку обов'язково варто виконати.
! Окремо нагадаємо: приймати йодид калію для «профілактики» без потреби – неприпустимо. Це може зашкодити вашому здоров'ю. Йодна профілактика здійснюється одноразово і лише коли на це є вказівка ​​від органів влади. Тобто вживання йоду зараз не має жодного сенсу.
Що робити у разі радіаційної аварії: рекомендації МОЗ
Що робити у разі радіаційної аварії: рекомендації МОЗ


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти