Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="256966"]
Здоров'я сім'ї, Карантін # Коронавірус

Чому коронавірус настільки заразний: доступне для всіх роз'яснення

Old date:
Current date: 2022.08.11
New date: 2020.10.24
0
Вірус Sars-Cov-2, що викликає COVID-19, поширюється надзвичайно швидко, але чомусь ця невідома раніше інфекція настільки заразна.

Вірус Sars-Cov-2, що викликає COVID-19, поширюється надзвичайно швидко, але чомусь ця невідома раніше інфекція настільки заразна.

Джерело: pixabay

У ВПС створили невеликий ролик, у якому доступною всім мовою наочно пояснюють, чим коронірус відрізняється від інших респіраторних інфекцій
  • Розташування клітин, які вірус вражає насамперед. Бокаловидні клітини слизової оболонки носа можуть перша мета коронавірусу, як і війчасті клітини. Ці клітини виробляють та транспортують слиз. Вони містять два типи рецепторного білка, до якого прикріплюється коронавірус.
  • Люди можуть передавати коронавірус ще до появи симптомів. У такому разі носії вірусу ще не знають, що заражені і легко поширюють його. Безсимптомний перебіг хвороби сприяє її поширенню.
  • Інкубаційний період COVID-19 є досить довгим. Приміром, симптоми грипу виявляються до 5 днів після зараження. Симптоми COVID-19 можуть стати помітними на 5-6 день, але можуть не проявлятися до 14 днів. Довгий інкубаційний період – одна з причин, чому COVID-19 швидко поширився.
  • Вчені постійно відстежують поведінку вірусу і помітили вже сотні його мутацій. Зокрема, D614G могла зробити Sars-Cov-2 ще заразнішим. Здається, що коронавірус змінюється повільніше, ніж вірус сезонного грипу, але чи буде він заразнішим з часом?


Джерело: facebook.com/BBCnewsUkrainianДумка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал


Сервіс DOC.UAРедактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x