Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="261481"]
Здоров'я сім'ї

Озноб, розсіяність і не тільки: 6 ознак проблем із щитовидною залозою

0
Чому важливо дбати про здоров'я щитовидної залози? Які ознаки вказують на її порушення? Розбираємо у статті! Проблеми з

Чому важливо дбати про здоров'я щитовидної залози? Які ознаки вказують на її порушення? Розбираємо у статті!

Симптоми проблем із щитовидкою

Джерело: freepik

Проблеми з роботою щитовидної залози входять до списку найпоширеніших порушень здоров'я. Від органу залежить вироблення гормонів, відповідальних стан тканин, рівень енергії і нервову систему загалом. Знання симптомів, що вказують на нестабільну функціональність органу, допоможе вчасно розпочати лікування та виправити ситуацію.

Сильна стомлюваність

Втома, почуття виснаження при найменших діях - головна рання ознака, що попереджає про те, що зі здоров'ям не все гаразд. Нерідко причиною симптому є нестача йоду в організмі, який провокує порушення в щитовидці. Так що важкі ранкові підйоми, швидка втома - привід сходити до лікаря!

Тривожність

Гіпертиреоз часто спричиняє занепокоєння. Зазвичай тривожність виникає раптово, людині стає важко тримати емоції під контролем. Якщо подібні проблеми вас не турбували і виникли несподівано, варто якнайшвидше перевірити щитовидну залозу.


тремор

Ще одна ознака нездорової щитовидки — тремтіння в руках. Вона виникає при гіпертиреозі через підвищений тиск, що переростає в занепокоєння. Якщо ви часто помічаєте у себе подібну недугу, слід негайно звернутися за допомогою.

Які симптоми говорять про порушення роботи щитовидки

Джерело: freepik

Різка зміна ваги

Раптове збільшення ваги говорить про неправильну функціональність щитовидки. Виробляється недостатньо енергії, організм не справляється зі спалюванням калорій, тому вага підвищується. У протилежному випадку, коли метаболізм витрачає дуже багато енергії, вага знижується. Така схуднення зовсім не приємна подія. Варто обстежити своє здоров'я, щоби вчасно виявити порушення.

озноб

Почуття холоду як у теплому приміщенні, так і в холодному теж може бути викликане проблемами із щитовидною залозою. Через зниження тиску порушується кровообіг і в результаті виникає озноб. Не ігноруйте цю ознаку! Обов'язково сходіть до лікаря-ендокринолога, щоб перевірити здоров'я.

Проблеми з концентрацією уваги

Гіпертиреоз, спровокований надмірним виробленням гормонів щитовидної залози, часто впливає на уважність людини. Наслідками недуги можуть бути розсіяність і забудькуватість. Тому не поспішайте списувати проблеми із концентрацією на втому. Краще подумайте, чи не виявлялися у вас якісь інші зазначені симптоми. Якщо так, варто перевірити своє здоров'я у спеціаліста.Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал


Сервіс DOC.UAСподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти