Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="251289"]
Здоров'я сім'ї

Онкологи США назвали ключові симптоми раку тонкої кишки

0
Рак тонкої кишки розвивається повільно та проявляється неспецифічними симптомами, які легко переплутати з іншими хворобами. А

Рак тонкої кишки розвивається повільно та проявляється неспецифічними симптомами, які легко переплутати з іншими хворобами. Американські медики розповіли, на які ключові ознаки слід звернути увагу, щоби вчасно виявити онкологію.

Рак тонкої кишки.

Джерело: freepik

Тонка кишка відіграє важливу роль у процесі травлення. Вона з'єднує шлунок та товсту кишку, всмоктуючи та переміщуючи пишу. Основними її функціями є переробка поживних речовин та виведення з організму непотрібних компонентів.

Здоров'я відділу травного тракту дуже важливе для підтримки життєвих функцій, але розвиток раку здатний буквально занапастити людину. Протікає онкологія повільно і виражається неспецифічними симптомами, притаманними інших захворювань. Розповідаємо, які зміни у самопочутті варто звернути увагу, щоб вчасно розпочати лікування.

Як виявити рак тонкої кишки

Джерело: freepik

Що таке рак тонкої кишки

Рак тонкої кишки є злоякісною пухлиною, що вражає відділи: дванадцятипалої, клубової або худої кишки. Найбільш поширеним серед утворень є рак дванадцятипалої кишки.


Якщо пухлина виявлена ​​на початковій стадії, її походження визначити дуже складно. Саме тому медики із Національного інституту онкології США вирішили нагадати ключові симптоми захворювання.

Головні симптоми онкології

Оскільки рак тонкої кишки розвивається повільно, довгий час хворий не підозрює про свій стан. На початковій стадії онкологія проявляється маловираженими та неспецифічними ознаками, які легко сплутати з іншими захворюваннями ШКТ. Серед таких:

  • відсутність апетиту,
  • втома та нездужання,
  • кров у стільці та діарея,
  • відчуття кома в животі,
  • біль та спазми в животі,
  • різка втрата ваги,
  • відрижка, печія.

Вчені закликають уважно ставитись до змін у самопочутті. Найменша втома чи слабкість можуть свідчити про розвиток раку тонкої кишки. Втім, найголовнішим симптомом американські лікарі назвали біль у животі.

Однією з найбільш показових ознак раку тонкої кишки є біль у животі. Йдеться про епізоди дискомфорту, під час яких людина не тільки відчуває біль, а й страждає від нудоти (незалежно від їди) аж до блювоти.

біль в животі

Джерело: freepik

Звичайно, вищезгадані ознаки говорять про багато захворювань. Проте лікарі рекомендують заради свого здоров'я при прояві подібних симптомів обов'язково проконсультуватися з лікарем.

Зазначимо, що в Україні рак тонкої кишки найчастіше виявляють у людей віком понад 50 років, причому з однаковою частотою у чоловіків та жінок. Серед молоді хвороба спостерігається рідко. Також до групи ризику онкології входить спадкова схильність.

Нехай подібні сипмптоми вас не турбують!Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал


Сервіс DOC.UAСподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти