Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="268560"]
Здоров'я сім'ї

Онколог назвав 6 попереджувальних ознак раку крові

Old date:
Current date: 2022.07.03
New date: 2021.09.01
0
Рак крові - одне з найнебезпечніших захворювань кровоносної системи. Чим раніше буде виявлена ​​патологія, тим більше шансів на успіх

Рак крові - одне з найнебезпечніших захворювань кровоносної системи. Чим раніше буде виявлено патологію, тим більше шансів на успішне лікування. Лікар-онколог назвав попереджувальні симптоми, за наявності яких слід обов'язково пройти обстеження. 

6 ознак раку крові

Джерело: freepik

Під раком крові мають на увазі різні злоякісні патології, в результаті яких порушуються процеси формування, поділу та дозрівання клітин крові (найчастіше лейкоцитів). Як результат - хворі клітини з часом витісняють функціонально активні, через що здоров'я людини опиняється у смертельній небезпеці.




Найчастіше специфічними симптомами виявляються такі захворювання, як лімфома та лейкоз. Саме тому важливо звертати увагу на ознаки, які починають турбувати та своєчасно звертатися за медичною допомогою.

Як розповів лікар-онколог, гематолог та променевий терапевт Олександр Серяков у недавньому інтерв'ю, є 6 попереджувальних симптомів раку крові. Вони свідчать про початок розвитку захворювання, отже вимагають негайної діагностики.


До списку увійшли такі ознаки:

  • свербіж шкіри;
  • зниження маси тіла більш як на 10% за півроку;
  • підвищення температури тіла до 38 градусів та вище;
  • рясна нічна пітливість, через яку доводиться міняти постільну білизну та одяг;
  • збільшення периферичних лімфовузлів;
  • проблеми зі слизовою оболонкою, наприклад, кровоточивість ясен.

Лікар закликав не ігнорувати подібні сигнали організму. За наявності таких симптомів слід звернутися до фахівця. Спочатку можна проконсультуватися з сімейним лікарем, який у ході збору анамнезу вирішить направити до онколога.


Дослідженням та діагностикою всіх захворювань крові займається саме онколог. Насамперед необхідно здати класичний аналіз крові, результати якого можуть вказати на нехарактерні зміни.


Важливим є періодичний медогляд. В нормі перевіряти здоров'я кожні 6 місяців або хоча б раз на рік. Це дозволить не прогаяти розвиток будь-яких серйозних захворювань.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал


Сервіс DOC.UA



Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x