Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="259737"]
Здоров'я сім'ї, Карантін # Коронавірус

Чи не транспорт і не ресторани: вчені назвали головне джерело передачі COVID-19

Old date:
Current date: 2022.06.26
New date: 2020.12.11
0
Вчені з Китаю провели нове дослідження та з'ясували, де найчастіше відбувається зараження коронавірусом. Ми боїмося їздити в т

Вчені з Китаю провели нове дослідження та з'ясували, де найчастіше відбувається зараження коронавірусом.

Де найчастіше відбувається зараження коронавірусом

Джерело: freepik

Ми боїмося їздити у транспорті та ходити у громадські місця через ризик підхопити COVID-19. Але чи справді у цих місцях найвищий шанс заразитися? Судячи з нового дослідження китайських учених, основним джерелом поширення вірусної хвороби є сім'я.
За даними медиків, підхопити недугу більше шансів в одній сім'ї, ніж у громадському транспорті. Такого висновку дійшли фахівці, проаналізувавши дані про 1178 пацієнтів у китайській провінції Хунань.

Причина передачі COVID-19 у сім'ї, вважають медики, у тому, що під час самоізоляції рідні найчастіше контактують один з одним. При цьому вони зневажливо дотримуються правил індивідуального захисту.


Чим довше контактують члени однієї сім'ї, де є заражений коронавірусом, тим вищий ризик заразитися. За даними вчених, щоденне перебування в будинку з інфікованим збільшує ймовірність захворіти на коронавірус на 10 відсотків.

Як діти поширюють коронавірус

Джерело: freepik

А ось найменш небезпечним місцем поширення коронавірусу виявилися медичні установи, оскільки в них ретельніше дотримувалися захисні заходи. Звичайно, через близькість контактів рівень передачі інфекції значно збільшувався. Також передача ковіда відбувається рідше у громадському транспорті, розважальних місцях та закладах громадського харчування, констатували вчені.


Нагадаємо, раніше фахівці визначили роль імунітету у реакції організму на коронавірус. Від його сили залежить перебіг хвороби. У більшості випадків недуга протікає у легкій формі, якщо зі здоров'ям усе гаразд. Захищатися від вірусів людині допомагають два рівні імунної системи – вроджений та набутий імунітет. Другий рівень захисту можна виробити лише за допомогою вакцинації!


До речі, роботи над препаратом для боротьби з пандемією все ще ведуться, тому нам залишається продовжувати дотримуватись профілактичних заходів та зміцнювати своє здоров'я. У цьому питанні допоможуть сезонні фрукти та овочі, багаті на необхідні організму вітаміни та мікроелементи. Також не забувайте перевіряти своє здоров'я. Багато хвороб розвиваються безсимптомно, тому важливо стежити за станом свого організму.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал


Сервіс DOC.UAРедактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x