Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="270817"]
Здоров'я сім'ї

Названий продукт, який блокує поширення коронавірусу

0
Вчені назвали продукт, який має профілактичні властивості проти COVID-19. Речовина з таким ефектом присутня в одному.

Вчені назвали продукт, який має профілактичні властивості проти COVID-19. Речовина з таким ефектом є однією з найпоширеніших спецій.

Продукт проти коронавірусу

Джерело: freepik

Як стало відомо, на уповільнення процесів поширення коронавірусу в організмі впливають речовини, які блокують злиття ліпідних оболонок вірусу та клітин людини. Таким з'єднанням, судячи з результатів недавнього дослідження російських учених, має чорний перець.

Для дослідження використовувалися алкалоїди рослинного походження. За їх рахунок вдалося виявити, що піперин, що міститься в перці, допомагає знизити ризик негативного впливу коронавірусу.

«Найефективніша сполука – піперин – міститься в чорному перці, давно відомий і використовується у складі біоактивних добавок для різних медичних цілей»,


- Розповіла головний науковий співробітник ІНЦ РАН Ольга Остроумова.

Чорний перець проти коронавірусу

Джерело: Freepik

За даними вчених, піперін змінює властивості ліпідної оболонки вірусу. Завдяки цьому блокується його здатність проникати усередину клітин людини. Також вдалося дізнатися, що мутації SARS-CoV-2 не впливають на його ліпідну оболонку, а значить він не зможе стати стійким до піперину.

Варто зазначити, що у чорного перцю справді багато корисних властивостей. Особливо популярна ця спеція у китайській народній медицині. Вона має протизапальні, антимікробні та очищаючі властивості. Чорний перець покращує роботу кишечника, позбавляючи газів і шлаків, а також допомагає швидше засвоювати корисні речовини з їжі.

Популярний для приготування продукт знижує ризик розвитку захворювань серця та судин. Він сприяє розрідженню крові, очищає кровоносні судини та судини мозку. За рахунок цього знижується навантаження на серце та зменшується ризик інсульту та інфаркту.

Ще чорний перець чудово очищає дихальні органи, зменшуючи утворення слизу. Наприклад, у народній медицині перець з медом використовують як відхаркувальний засіб. Дослідження також показали, що антиоксиданти у перці допомагають у профілактиці захворювань печінки, серця та раку.

Як бачите, приводів додати чорний перець у раціоні достатньо. Однак пам'ятайте, що зловживати продуктами не варто. Також не рекомендується їсти перець людям, у яких є кишкова або шлункова виразки, хвороби сечовивідних шляхів, під час вагітності та годування груддю.Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал


Сервіс DOC.UAСподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти