Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="271718"]
Здоров'я сім'ї

Напій для покращення здоров'я печінки

0
Як зберегти здоров'я печінки та вберегти її від неалкогольної жирової хвороби? Дієтолог Кортні Д'Анджело радить щодня пити.

Як зберегти здоров'я печінки та вберегти її від неалкогольної жирової хвороби? Дієтолог Кортні Д'Анджело радить щодня пити один відомий напій.

Печінка здоров'я

Джерело: freepik

За словами спеціалістки, масштабні експерименти вчених довели унікальні властивості кави. Як з'ясувалося, якщо вживати напій без цукру та інших добавок, він знижує ризик виникнення цирозу печінки.

Також у ході дослідження медики виявили, що кава чинить захисну дію на печінку. Він оберігає орган від виникнення неалкогольної жирової хвороби. Кортні Д'Анджело зазначає, що саме чиста кава значно знижує кількість жиру. При цьому напій збільшує рівень антиоксидантів у печінці, які відповідають за її здоров'я та запобігають пошкодженню клітин.

"Було проведено безліч досліджень, які довели, що кава допомагає знизити ризик цирозу, а також захищає від жирової хвороби печінки", - розповіла дієтолог.


Вона наголосила, що при щоденному вживанні кави в рази знижується ризик рубцювання органу. При цьому напій захищає організм від інших захворювань. Однак для отримання максимальної користі від кави необхідно виключити цукор, вершки, сироп, молоко та інші інгредієнти. Якщо регулярно пити солодку каву, може погіршитись самопочуття. Більше того, з організму виводяться корисні мікроелементи, такі як залізо або фолієва кислота. На день можна випивати не більше 3-5 кухлів кави на добу.

Чашка кави - фото

Fotolia

Що ще відомо про користь кави

  1. Головна речовина кофеїн має збудливий ефект на організм, за рахунок чого покращує роботу мозку, серця, стимулює діяльність жовчного міхура.
  2. Усього 1-2 чашки кави на день допоможуть почуватися менш втомленими, тому її краще пити виключно у першій половині дня.
  3. Також підбадьорливий напій покращує фізичну працездатність, оскільки кофеїн збільшує вироблення адреналіну.
  4. Багато досліджень довели, що кава є потужним афродизіаком. Зазначається, що люди, які в день випивають пару чашок кави, більш активні в сексуальному плані.
  5. Натуральна кава на 65% знижує можливість утворення хвороби Альцгеймера. Ця недуга дуже поширена серед людей старших 62 років. Ліки від нього. Найкраща профілактика — здоровий та активний спосіб життя.

Важливо! Усього 1-2 кухлі чистої якісної кави принесуть користь, а велика кількість, з цукром або молоком, навпаки, - зашкодять організму. Зловживання напоєм також може стати причиною підвищеного тиску, безсоння та печії.Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал


Сервіс DOC.UAСподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти