Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="240332"]
Здоров'я сім'ї, Карантін # Коронавірус

Чи можна гуляти вулицею з дітьми під час карантину: рекомендації Комаровського

Old date:
Current date: 2022.08.12
New date: 2020.03.18
0
У складних умовах нашої реальності у батьків виникає безліч питань – як поводитися максимально правильно і не посилити.

У складних умовах нашої реальності у батьків виникає безліч питань - як поводитися максимально правильно і не посилити ситуацію. Одне з таких актуальних питань - чи варто тримати дитину під замком?

чи можна гуляти з дитиною?

Джерело: pixabay.com

Про цінність та необхідність свіжого віку для здоров'я дітей знає кожна розсудлива мама. Але що ж робити, коли небезпечний коронавірус підстерігає? У деяких країнах, зокрема в Китаї, як один із заходів безпеки – заборона виходити з дому без гострої потреби. А що ж нам робити? Наймедійніший педіатр України доктор Комаровський, якому довіряють багато батьків, постарався відповісти на це запитання. Уточнивши, що це його, особистий погляд.
Євген Комаровський
Євген Комаровський
Дитячий лікар, телеведучий, автор книг про здоров'я дітей та здоровий глузд.

Найголовніше питання, яке звучить вже з кожної праски: — можна гуляти з дітьми?
Відповідаю: можна, за таких умов:
під час прогулянки ви не контактуєте з іншими;

  • діти спілкуються невеликими групами (до 5 осіб) під наглядом дорослих, які дотримуються дистанції;
  • ви можете залишити своє житло не вступаючи в контакти з іншими людьми і не облизуючи дорогою двері, поручні, кнопки і т.д.
  • ви знаєте, як правильно відчиняти двері, як натискати кнопки ліфта, ви маєте із собою САНІТАЙЗЕР і знаєте, як ним користуватися, ви готові пройтися сходами пішки, уникаючи всіма облапаною і здебільшого практично не вентильованої кабіни ліфта;
  • ви розумієте, що ліс та парк це хоч і далі, але набагато краще, ніж лавка біля під'їзду.

До речі: саме зараз дорослі можуть кооперуватися, щоб поки одна мама гуляє з двома дітьми, друга могла виспатися і відпочити від подвигу материнства.


Звертаю увагу: діти, позбавлені свіжого повітря, дадуть таку кількість бронхітів, тонзилітів, дерматитів, астм, загострень алергії тощо, що коронавірус здасться вам милою та привабливою болячкою.

PS Це думка приватної особи, заснована на деякому знанні медицини, а також на здоровому глузді. Ваші місцеві лікарі та місцева влада цілком можуть мати іншу позицію та інші аргументи.


чи можна гуляти з дитиною? Комаровський

Burda Media

Відповідаючи на запитання «в чому сенс «невеликих груп», 5-10-20 чоловік? Найменше шанс заразитися чи легше потім при зараженні з'ясувати з ким контактував?» Комаровський пише:

Кількість дітей взагалі не дуже значуща – дітям коронавірус небезпечний. Але що більше дорослих, то більше ризик того, що вони тісно спілкуватися друг з одним.


Правда, тут варто уточнити, що ситуація з коронавірусом змінюється, з'являються нові дані, у тому числі з'явилася інформація про те, що діти хворіють на COVID-19 не рідше, ніж дорослі. Щоправда, зараження відбувається, зазвичай, від дорослих і протікає захворювання легше. Якщо дитина не в групі ризику (діабет, захворювання легень, рак та ін.)


Отже, поки в країні не ввели заборону на вихід з дому, прогулянки дуже корисні, при дотриманні правил безпеки, зрозуміло.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал


Сервіс DOC.UAРедактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x