Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="235720"]
Здоров'я сім'ї

Меланома: 6 ознак небезпечних родимок

Old date:
Current date: 2022.09.29
New date: 2022.05.09
0
Складно знайти людину, на тілі якої не було б родинок. Здебільшого вони нечисленні і нешкідливі. Але бувають випадки, коли родимка н

Складно знайти людину, на тілі якої не було б родинок. Здебільшого вони нечисленні і нешкідливі. Але бувають випадки, коли родимка на тілі може стати небезпечною хворобою, що приносить велику шкоду вашому здоров'ю. Щоб вчасно виявити небезпечне утворення та знешкодити його, зверніть увагу на ці 6 важливих симптомів. На час виявлень кожен з них може врятувати вашу життя!

Які види небезпечні

Насамперед потрібно визначити, які ж родимки відносяться до зони ризику. До їх переліку входять такі:

  • атипові родинки (вони мають великі розміри, у порівнянні зі звичайними родимками, мають нерівну форму і нечітке забарвлення; найчастіше такі родимки передаються в спадок);
  • меланотичні веснянки Хатчінсона (їх ще називають стрічкіго, це плоскі плями, що мають кілька відтінків, найчастіше вони з'являються на обличчі у тих, хто старше 50 років);
  • шкірні новоутворення нез'ясованої етіології (вони, як правило, з'являються раптово і дуже швидко розвиваються, є найпоширенішим типом меланоми).

Симптоми меланомі

Наявність одного виду цих родимок – вже небезпечний дзвіночок і за ними обов'язково потрібно спостерігати. Але особливо вас повинні насторожити симптоми, описані нижче.

Зміна висоти

Якщо плоска родимка раптом ущільнилася і почали з'являтися больові відчуття, то необхідно звернутися до фахівця.


Зміна кольору

Ще один небезпечний дзвіночок – зраді кольору родимки. Вона не повинна ставати темнішою. Також небезпечно, якщо навколо пятна або всередині нього з'явилися круги іншого кольору.

дискомфорт

Якщо ви відчуваєте біль або помічаєте, що на батьківщині з'явилася ерозія, з неї виділяється гній або кров – негайно звертайтеся до лікаря.

Супутникова пігментація

Небезпечно, якщо місце навколо родимки запалилося, набрякло, почервоніло або потемніло, а також якщо навколо родимки почали з'являтися маленькі темні цятки.

Свербіж і печіння

Важливим симптомом є поява будь-яких дискомфортних відчуттів: свербіж, печіння, поколювання або родимка вдруге почала свербіти. Все це дзвіночки, що потребує особливої ​​уваги.

Зміна структури

Дуже важливий і серйозний симптом – батьківщина змінила свою структуру. Наприклад, вона розділилася на сектори, які легко обламуються або стала схожа на царапини, які ніяк не можуть зажити і турбують.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал


Сервіс DOC.UAРедактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти