Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="255305"]
Здоров'я сім'ї

Мати зробила фото дітей. І потім зрозуміла, що вони були на волосок від смерті

0
Найпростіша прогулянка з дітьми лісом ледь не обернулася трагедією. Аланна з двома дітьми вирушила на звичайну прогулянку

Найпростіша прогулянка з дітьми лісом ледь не обернулася трагедією.

Джерело: facebook.com/Snakecatchervictoria

Аланна з двома дітьми вирушила на звичайну прогулянку вздовж річки Мітта-Мітта у Вікторії, Австралія – малеча втекла вперед, а дружина вирішила зробити фото навздогін. І лише згодом, розглядаючи зроблені знімки, вона похолола від жаху.

Виявилося, що на доріжці, якою йшли діти в цей час знаходилася змія, причому не якийсь безневинний, а одна з найотруйніших змій сімейства аспідів. У той момент, коли були зроблені фотографії, її діти збиралися перетинатися з отруйною східною коричневою змією.

Джерело: facebook.com/Snakecatchervictoria

Цього разу все закінчилося добре, а це фото прокоментував фахівець із плазунів серпентолог Баррі Голдсмітю. У Facebook акаунті він написав, що це дуже отруйна Східна коричнева змія:


Змія побачила, як вони наближаються, і спостерігала, як вони безтурботно проскочили повз.
Це ще раз підтверджує, що змії не агресивні і просто потребують поваги.

Джерело: facebook.com/Snakecatchervictoria

Фахівець стверджує, що змії ніколи не нападають без причини, а зустрівшись із людиною насамперед намагаються заповзти та сховатися. Тим не менш, у цій конкретній ситуації все могло закінчитися сумно, якби діти, не помітивши змію, наступили на неї.

  • Східна коричнева змія - Вигляд отруйних змій сімейства аспідів, що відноситься до роду хибних кобр Гюнтера. За токсичністю отрути цей вид посідає друге місце серед усіх сухопутних змій. Водиться в Австралії, Папуа - Новій Гвінеї та Індонезії.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал


Сервіс DOC.UAСподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти