Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="263052"]
Здоров'я сім'ї

Зайва вага у підлітка: що робити?

Old date:
Current date: 2023.03.23
New date: 2021.03.03
0
ВООЗ оголосила надмірну вагу та ожиріння пандемією 21 століття. Якщо пухленькі щічки однорічного малюка розчулюють дорослих, то надмірна уп

ВООЗ оголосила надмірну вагу та ожиріння пандемією 21 століття. Якщо пухкі щічки однорічного малюка розчулюють дорослих, то надмірна вгодованість підлітка - це, як правило, закомплексованість і невпевненість у собі. Ну і головне, ожиріння – хронічне захворювання, яке становить серйозну загрозу здоров'ю дитини.

Зайва вага у підлітка

Що робити батькам, якщо у підлітка спостерігається зайва вага, і ця вага зростає? Разом із сімейним психологом, гештальт-терапевтом, мамою чотирьох дітей, Світланою Паніною, розуміємося на причини зайвої ваги у підлітків, як з ним боротися, щоб не нашкодити організму, що росте.


Джерело: youtube.com, автор: ЗА_ДІТЕЙ!

ЗА_ДІТЕЙ! — це канал про батьківство, на якому ми руйнуємо стереотипи, розвіюємо міфи і розуміємо тренди. Канал, на якому найкращі українські експерти допомагають зробити свідоме батьківство ще й щасливим.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал


Сервіс DOC.UAРедактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти