Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="261677"]
Здоров'я сім'ї

Кардіологи назвали 6 факторів ризику розвитку інфаркту та інсульту

0
За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, щорічно у світі понад 17 мільйонів людей помирають від серцево-судинних захворювань.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, щороку у світі понад 17 мільйонів людей помирають від серцево-судинних захворювань. При цьому 80% випадків можна запобігти, якщо знати ризики розвитку інфаркту та інсульту та під час звертатися за допомогою до фахівців. Які симптоми говорять про проблеми із серцем та судинами — дізнайтеся далі.

Здоров'я серцево-судинної системи

Джерело: freepik

Будь-яке захворювання краще піддається лікуванню ранніх стадіях. У випадку серцево-судинних порушень це особливо важливо. Не чекайте почастішання ознак та небезпечних для життя ускладнень. Запам'ятовуйте ранні симптоми, щоб вчасно розпочати діагностику та лікування.

  • болючі або неприємні відчуття в ділянці грудної клітки;
  • набряклість;
  • задишка;
  • запаморочення та/або головний біль;
  • прискорене серцебиття, перебої у роботі серця;
  • підвищена стомлюваність.

За даними кардіологів, кожна людина має раз на 1 рік перевіряти здоров'я свого серця. Це допоможе вчасно виявити будь-які патології та отримати допомогу. При цьому фахівці закликають звертати увагу на ключовий фактор розвитку серцево-судинних недуг. Виявляється, це спадковість!

Як уберегти себе від інфаркту

Джерело: Freepik.

Цей вагомий критерій у рази збільшує ймовірність виникнення інфарктів, інсультів та серцевої недостатності. Кожна людина має добре знати історію хвороб сім'ї. Особливо уважно до свого здоров'я потрібно ставитися людям, у яких мама зіткнулася з інсультом або інфарктом до 65 років, а батько — до 55 років, або один із членів сім'ї мав раптову серцеву смерть.


Фахівці додають, навіть якщо людина не страждає на порушення ваги, правильно харчується і займається спортом, через спадковість вона все одно потрапляє в зону ризику розвитку серцевих захворювань. Але панікувати не варто. Такій людині просто потрібно ретельніше стежити за своїм станом та регулярність обстежитись у кардіолога.

Нагадай, серцево-судинні захворювання відносяться до хвороб серцевого м'яза та кровоносної системи. Сьогодні ці недуги є найпоширенішими причинами смертності серед населення. І це при тому, що багато випадків інсультів або інфарктів можна запобігти. Проте неуважність пацієнтів та списування перших ознак на втому та переробку призводить до розвитку ускладнень. Не ігноруйте сигнали свого тіла і намагайтеся обстежитись не тільки, коли щось заболить.Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал


Сервіс DOC.UAСподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти