Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="214960"]
Здоров'я сім'ї

Як приємно робити добрі справи разом: давайте покращимо дитячі лікарні України!

Old date:
Current date: 2022.07.01
New date: 2019.05.28
0
«МакДональдз» продовжує робити добрі справи та розпочинає благодійну програму. У 2019 році програма проходитиме з 28 травня п

«МакДональдз» продовжує робити добрі справи та розпочинає благодійну програму. У 2019 році програма проходитиме з 28 травня до 30 червня. Цього року до проекту приєднуються гурт KAZKA, відомий письменник Сашко Дерманський та казкар Антон Сіяніка.
Благодійна програма «Долонька» реалізується в Україні вже 17 років. Завдяки програмі кожен відвідувач «МакДональдз» має можливість купити благодійні сувеніри, кошти від яких будуть передані Фонду «Будинок Рональда МакДональда» на відкриття Сімейних Кімнат Рональда МакДональда у лікарнях України. Цього року разом із традиційною благодійною продукцією відвідувачі зможуть придбати книгу від популярного гурту KAZKA та письменника Сашка Дерманського, ексклюзивно доступну до МакДональдзу до 15 червня.

У період з 2017 по 2018 рік Сімейні Кімнати були відкриті в обласній дитячій клінічній лікарні «Охматдит», Вінницькій обласній дитячій клінічній лікарні та Національній дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит» у Києві. Кошти, зібрані цього року в рамках благодійної програми «Ладошка», будуть передані на обладнання та утримання Сімейних Кімнат у містах Суми та Харків.


«“МакДональдз” завжди прагнув використати свій масштаб для добрих справ, і щорічна благодійна програма “Лодошка” є яскравим підтвердженням цього. Сімейні Кімнати Рональда МакДональда — це не просто нове приміщення у лікарні, це зміна традиційного підходу до лікування на сучасний, сімейно орієнтований. Ми нагадуємо сім'ям про те, яким потужним ресурсом для боротьби із хворобою є тепло та любов рідних, а також забезпечуємо їх комфортними умовами, щорічно відкриваючи Сімейні Кімнати у нових містах України», — відзначила генеральний директор компанії «МакДональдз» в Україні та голова Наглядової ради Фонду «Дім Рональда МакДональда в Україні» Юлія Бадрітдінова.


дитина у лікарні, дитина у реанімації, права батьків дитини у лікарні

Джерело: Shutterstock

«KAZKA — це історія про те, що все можливо, важливо лише вірити в себе та йти до своєї мети. Про це вся наша творчість, кожна наша пісня, а тепер справжня друкована казка. Це дуже хвилююче і одночасно захоплююче — уявити щось нове, і ми вдячні всім, хто причетний. Автор цієї казки – Сашко Дерманський, автор сюжету – Антон Сіяніка. Видавці, ілюстратори та компанія МакДональдз допомогли ще одній нашій мрії стати реальністю. Нам дуже хочеться, щоб казка траплялася з якомога більшою кількістю дітей, і ми обов'язково втілимо цю нашу мрію у життя!» - додають учасники групи KAZKA.

Сімейні Кімнати Рональда МакДональда дозволяють батькам бути поряд з дітьми під час їхнього перебування в лікарні, адже найбільше дітей під час хвороби лякає відсутність мами та тата, неможливість відчувати кохання та турботу рідних. Мета відкриття Сімейних Кімнат — зробити так, щоб батьки та діти могли забути, що перебувають у лікарні, та мали змогу проводити час разом. А також дати можливість батькам відпочити, задовольнити найгостріші побутові потреби та набратися сил для спільної боротьби за здоров'я.

Малюк у лікарні - фото

Burda Media

Щоб стати частиною благодійної програми та зробити внесок у відкриття Сімейних Кімнат Рональда МакДональда, потрібно відвідати ресторани «МакДональдз» у період з 28 травня по 30 червня та придбати один із благодійних сувенірів: паперову долоньку, набір наклейок, яскраві металеві значки та книгу від популярної гурту KAZKA.


Інформація про щоденний збір коштів та підсумкову суму будуть опубліковані на САЙТІ.


Докладніше про Фонд «Будинок Рональда МакДональда» ТУТ!  


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал


Сервіс DOC.UA

Статті по темі:


Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x