Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="240941"]
Здоров'я сім'ї, Карантін # Коронавірус

Як перестати чіпати обличчя: 6 лайфхаків від поганої звички

Old date:
Current date: 2022.08.20
New date: 2020.03.25
0
Торкатися обличчя руками – погана звичка. Не секрет, що на руках залишається безліч бактерій та мікробів, потрапляння яких до організму

Торкатися обличчя руками - погана звичка. Не секрет, що на руках залишається безліч бактерій та мікробів, потрапляння яких в організм здатне підірвати здоров'я. У період карантину через коронавірус дуже важливо позбутися звички торкатися фізіономії. Спеціально для вас ми зібрали кілька способів, що діють.

Як не чіпати обличчя руками

Джерело: pexels.com

Пандемія коронавірусу змусила кожного усвідомлено ставитись до свого здоров'я. І одним із головних способів захистити себе є гігієна. Дуже важливо регулярно та ретельно мити руки і найголовніше – не чіпати обличчя.
Багато інфекцій проникають в наш організм саме шляхом торкання обличчя. Проте такої звички позбутися досить складно. На щастя, наші поради можуть допомогти.

1. Змініть об'єкт торкання

Якщо руки так і сверблять доторкнутися до обличчя, постарайтеся замість нього доторкнутися до чогось іншого. Наприклад, до іншої руки, плеча чи коліна. Навчіться себе контролювати і згодом зможете перестати торкатися обличчя без приводу.


2. Займіть руки

Немає нічого кращого, коли руки зайняті. Тоді чіпати обличчя не буде можливості, ніж ви вкотре убезпечите своє здоров'я. Намагайтеся зайняти руки предметами або якоюсь справою. Головне, пам'ятайте: зворушуючи обличчя, ви заносите в пори різні мікроби та бактерії, здатні нашкодити не тільки здоров'ю, а й стану шкіри.

3. Надягніть яскравий браслет

Відмінним способом позбавитися звички чіпати обличчя руками стане яскравий браслетик. Як тільки захочеться почухати face, браслетик відверне увагу. Найкращим рішенням стане силіконова прикраса, на якій можна залишити нагадування: «Не чіпай обличчя руками».


Догляд за собою

Джерело: pexels.com

4. Використовуйте аромат

Непоганим способом позбавитися небезпечної звички стане парфум. Надушіть руку улюбленим ароматом. Як тільки ви захочете доторкнутися до обличчя, запах відверне вашу увагу.

5. З'ясуйте першопричину

Іноді звички є уособленням наших внутрішніх тривог. Намагайтеся зрозуміти, чому ви часто торкаєтеся свого обличчя.

Можливо, річ у душевних переживаннях чи страхах. Записуйте, в який момент життя торкнулися свого обличчя і чому. Так можна виявити причину звички та усунути її.


Як не чіпати обличчя руками

Джерело: pexels.com

6. Носіть маски

Не секрет, що медичні маски не захищають від коронавірусу на 100%, проте допомагають навіяти почуття безпеки навколишнім і собі. Крім того, завдяки їм ми рідше торкаємося обличчя, що оберігає нас від попадання шкідливих бактерій в організм.


Нагадаємо, що руки та особа входять до списку небезпечних частин тіла, через які може проникати коронаврусна інфекція. Ретельно стежте за гігієною, користуйтеся антисептиком та носіть маски!


Бережіть себе та стежте за новими матеріалами на нашому сайті.Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал


Сервіс DOC.UAРедактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x