Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="125123"]
Здоров'я сім'ї

Як відрізнити грип від застуди та ГРВІ

Old date:
Current date: 2022.08.20
New date: 2017.02.11
0
Безпомилково відрізняти грип від звичайної застуди необхідно, щоб уникнути досить серйозних ускладнень, якими загрожує грип.

Безпомилково відрізняти грип від звичайної застуди необхідно, щоб уникнути досить серйозних ускладнень, якими загрожує грип.

як відрізнити грип від ГРВІ

Fotolia

Абсолютно точна відповідь на запитання, чим захворіла людина, грипом або звичайною застудою, може дати лише лабораторний аналіз, який виділить та впізнає вірус, який спричинив хворобу. До речі, винуватцем виникнення звичайної застуди найчастіше є вірус. ГРВІ – це також вірус. І грип-вірус. Різниця в агресивності та небезпеці виникнення ускладнень.
Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кашель у дитини: лікуємо сміхом та іграми

Як відрізнити грип від ГРВІ та застуди

Самостійно відрізнити грип від ГРВІ та застуди симптомів:


 • Грип стартує дуже швидко. З ранку можна бути здоровою людиною, а надвечір – впасти з температурою під 39 С. ГРВІ «розганяється» протягом двох, а то й трьох днів.
 • Температура при ГРВІ зазвичай - трохи вище 38 С - 38,5 С. І це - на день - два. Грип дає 39 С, а то всі 40 С на три-чотири дні.НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЗДОРОВ'Я І ПРАВИЛЬНЕ ЛІКУВАННЯ ВАШИХ ДІТЕЙ на САЙТІ moirebenok.ua
 • Грип дає досить яскраві хворобливі відчуття: сильний озноб, рясне потовиділення, сильний головний біль у лобово-скроневій ділянці, біль під час руху очей, ломоту в м'язах та суглобах. ГРВІ таких відчуттів або не дає зовсім, або, при тяжкому перебігу хвороби, вони все-таки набагато м'якші.
 • При грипі рідко виникає нежить, його візитна картка – сильна закладеність носа з другого дня хвороби без виділення слизу. Звичайне ГРВІ найчастіше починається саме з нежиті. Біль у горлі при грипі також виникає досить рідко.
 • Грип майже завжди супроводжується болісним кашлем із болем за грудиною.

  Відзначивши у себе або дитину хоча б один із перерахованих вище симптомів, викликайте лікаря!

  Більше інформації про здоров'я дитини цієї зими ви знайдете ТУТ


  як відрізнити грип від ГРВІ

  Дитина захворіла (фото Burda Media)

Убережіть себе від ускладнень!

Ви не зовсім впевнені, що саме вам довелося перенести – грип чи ГРВІ? І на думку мимоволі спадають думки про можливі після грипозних ускладнень? Побережіть себе, якщо після завершення активної стадії хвороби ви все ще відчуваєте підвищену стомлюваність та слабкість; у вас часто виникає головний біль, іноді приходить безсоння і часто – дратівливість. Не перевантажуйте себе роботою!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чотири типи холодової алергії у дитини: розпізнайте проблему вчасно!
Педіатри назвали 5 найкращих зимових напоїв для імунітету дитини


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал


Сервіс DOC.UAСподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
 • На сайті
 • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x