Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="248707"]
Здоровье семьи

Хвороба від нервів: 7 симптомів вегето-судинної дистонії

0
Вегето-судинна дистонія (ВСД) є однією з найбільш суперечливих хвороб нашого часу. Деякі медики переконані, що ВСД - вигадана хв�

Вегето-судинна дистонія (ВСД) є однією з найбільш суперечливих хвороб нашого часу.

Вегето-судинна дистонія

Джерело: freepik

Деякі медики переконані, що ВСД — вигадана хвороба, якою пояснювали наявність різних симптомів в тому випадку, коли так і не вдавалося поставити правильний діагноз. Своєю чергою інші лікарі стверджують, що дисфункція вегетативної нервової системи — захворювання, яке виникає вдруге і є наслідком іншої хвороби.

У сучасній медицині заведено вважати, що пацієнтів з діагнозом вегето-судинна дистонія необхідно дообстежити, щоб знайти справжню причину захворювання. Втім, є і ті медики, які визнають існування цього розладу нервової системи та впевнені, що з ним можна і потрібно боротися.

Так чи інакше, ВСД пов’язують з багатьма неприємними симптомами, які мають цілком реальний, а не міфічний, вплив на повноцінне життя людини та на функціонування її організму. Саме тому пропонуємо ознайомитися з головними симптомами «хвороби від нервів» — вегето-судинної дистонії.


Вегето-судинна дистонія

Джерело: Freepik

СЛАБКІСТЬ

Загальне нездужання, почуття втоми і пригніченості що не приходить, — серед симптомів цього поширеного захворювання нервової системи. При ВСД пацієнти, як правило, скаржаться на підвищену стомлюваність, зниження працездатності та загальну слабкість. Всі ці симптоми зазвичай списуються на звичайну втому.

ГОЛОВНИЙ БІЛЬ

Головний біль — вічний супутник пацієнтів, які страждають від ВСД. Тривалий головний біль та мігрень, що виникають без причини, можуть свідчити про розвиток ВСД та інших серйозних захворювань нервової системи.

ПЛАКСИВІСТЬ ТА ДРАТІВЛИВІСТЬ

Дратівливість, пригніченість та надмірна плаксивість — очевидні ознаки ВСД. Іноді депресивні стани та апатія навіть можуть призводити до панічних атак, а також посилювати почуття тривоги та занепокоєння.

Вегето-судинна дистонія

Джерело: Freepik

ЗАДИШКА

Задишка є ще одним симптомом ВСД, який досить часто плутають з іншими захворюваннями. Втім, багато пацієнтів з вегето-судинною дистонією відзначають у себе проблеми з диханням, які в такому випадку свідчать про проблеми з нервовою системою.

СИЛЬНЕ СЕРЦЕБИТТЯ

Через перепади тиску та викиди адреналіну в кров пацієнтів з ВСД, у них відзначаються болі за грудиною та в області серця, а також сильне серцебиття. Це, своєю чергою, може спровокувати панічні атаки.

Вегето-судинна дистонія

Джерело: Freepik

ПІТЛИВІСТЬ

Підвищена пітливість — ще один сигнал, який повинен привести вас в кабінет невролога або психолога. Симптомами ВСД вважається різка зміна температури тіла, жар, підвищена пітливість або раптове збліднення обличчя.

ПОГАНИЙ СОН

Проблеми зі сном, часті пробудження або безсоння — ще одна явна ознака ВСД. У багатьох випадках поганий сон є наслідком нервового перезбудження або виснаження на тлі хронічного стресу.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Сервис DOC.UAПонравилась статья? Оцените:
12345 (1 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты