Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="257745"]
Здоров'я сім'ї

Де взяти «сонячний» витамин D, коли за вікном дощі

0
Про користь витамину D відомо давно. Цей мікроелемент уповільнює процеси старіння, захищає від запалень, зміцнює кістки, а також

Про користь витамину D відомо давно. Цей мікроелемент уповільнює процеси старіння, захищає від запалень, зміцнює кістки, а також сприяє профілактиці Альцгеймера, хвороб серця, підвищеного тиску, раку та інсультів. Щоб заповнити нестачу солнечного витамину в осінньо-зимовий період, важливо включити його у свій раціон. Розповідаємо детально, як це зробити.

Де взяти вітамін D

Шлюб витамину D впливає на стан здоров'я, зовнішній вигляд і навіть, як установили вчені з Іспанії, зараження COVID-19. Дослідження медиків довело, що у 82,2% у людей з коронавірусом був виявлений дефіцит сонячного витамина. Лікарі не вважають, що наявність цього витамину позначається на перебігу хвороби, але не виключають, що він допомагає у боротьбі з інфекцією.

Не секрет, що найкращий, простий і швидкий спосіб отримати D-вітамінізацію — побути на сонці. Причому, чим темніша шкіра, тим довше слід приймати «сонячні ванни». Однак з настанням осені пори дощів мова стала відчутною нестачею витамину. Виправити ситуацію можна, змінивши свій раціон.


Як годуватись, що заповнити дефіцит вітаміну D

Джерело: freepik

Так, в першу чергу необхідно потурбуватися про своє денне меню і включити в нього продукти з корисним складом.

  • Жирна риба — найпоширеніший природний джерело витамину D. Додайте у свій рацій сардині, лосось, скумбрію, і недолік «сонячного витамину» не буде проблемою. Крім того, риба багата на йод, а також особливий жировий комплекс омега-3.
  • Яйця, зокрема їх жовтки, ще один спосіб отримати дозу D-вітаміну. Вони не лише заповнюють шлюб, але сприяють його виробництву.
  • Грибі. Їжте лисички, сироїжки або грузді — всі вони містять високий рівень витамину D.
  • Молоко. У ньому ви знайдете не тільки кальцій та залізо, а й корисний солнечний мікроелемент. А щоб не було проблем зі шлунком, можна вживати не коров'яче молоко, а соєве, мигдальне або гречани.
  • Вітамінні добавки. Нерідко лікарі прописують додаткові джерела витамину D — це риб'ячий жир чи спеціальні препарати. Проте не поспішайте бігти в аптеку, перед покупкою обов'язково проконсультуйтеся з лікарем.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал


Сервіс DOC.UAСподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти