Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="266640"]
Здоров'я сім'ї

9 тривожних ознак раку шкіри на ногах

0
Рак шкіри на ногах нерідко залишається поза увагою, доки не пошириться і почне негативно впливати на стан організму. Чим ран

Рак шкіри на ногах нерідко залишається поза увагою, доки не пошириться і почне негативно впливати на стан організму. Чим раніше такий небезпечний вид меланоми буде виявлено, тим більше шансів успішне лікування. Зберігайте список симптомів та уважно обстежуйте свою шкіру.

Ознаки меланоми на ногах

Джерело: freepik

Рак шкіри на ногах вважається одним із найсерйозніших типів меланоми. Ризик розвитку захворювання може збільшити травми стоп. Саме тому нещодавно фахівці Американської академії дерматології закликали ретельно перевіряти ноги, нігті між пальцями, а також верхню та бічні частини кожної ступні на предмет перших проявів хвороби.

Медики радять звернути особливу увагу на наявність таких симптомів:

 • незагоювальні виразки або виразки, які з'являються знову і знову,
 • коричнева або чорна вертикальна лінія під нігтем на пальці,
 • рана, яка схожа на діабетичну виразку,
 • рожево-червона пляма або наріст у будь-якому місці стопи.

Уважно обстежити потрібно місця травми стоп. Будь-які раптові новоутворення та плями – привід обстежитись у лікаря. У деяких випадках меланоми виявляються у вигляді болючих відчуттів, свербежу або кровотеч. А ось ключовими ознаками є розмір, колір, діаметр та розвиток.


Симптоми раку шкіри на ногах

Джерело: freepik

Основні ознаки раку шкіри на ногах

 • Асиметричність. Одна половина плями не схожа на іншу половину;
 • Неправильні межі плями. У плями зубчаста чи погано окреслена лінія;
 • Колір. Є відтінки коричневого, білого, червоного, чорного чи синього;
 • Діаметр. Зазвичай розмір меланоми становить понад 6 мм, але деякі можуть бути меншими;
 • Розвиток. Підозрювальна пляма відрізняється від інших на тілі і змінюється за формою, розміром або кольором.

До того ж дерматологи відзначили, що найбільшому ризику розвитку раку шкіри схильні люди з великою кількістю родимок або ластовиння, сприйнятливістю шкіри до сонця, рудим або світлим волоссям, а також ті, у кого є родичі, які страждали від меланоми.Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал


Сервіс DOC.UAСподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Коментарі
 • На сайті
 • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти