Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="265708"]
Здоров'я сім'ї

6 продуктів, які запобігають тромбозу

Old date:
Current date: 2022.07.03
New date: 2021.05.12
0
Тромбоз – це формування згустку крові, що називається тромбом. За такого стану лікарі можуть призначати препарати, які

Тромбоз це формування згустку крові, який називається тромбом. За такого стану лікарі можуть призначати препарати, які розріджують кров. Проте на початкових стадіях недуги чи профілактики подібні ліки небезпечні. Щоб зменшити ризик тромбозу, фахівці рекомендують змінити раціон харчування.

Які продукти запобігають тромбозу

Джерело: freepik

За даними фахівців, на допомогу прийде лужна їжа. Вона знижує окисні процеси в крові та допомагає усунути причину можливого розвитку тромбозу. Які продукти розріджують кров? Зберігайте список, щоб покращити свій раціон та здоров'я.
вода

Більшість процесів у нашому організмі забезпечує саме вода. Ми часто ігноруємо рекомендації щодо дотримання водного балансу, що з віком може стати великою проблемою для здоров'я. Зневоднення викликає згущення крові та згодом утворення тромбу. Намагайтеся протягом дня випивати щонайменше 1,5-2 літрів води.

Куркума

Ця спеція впливає на організм як антиагрегант. Вона запобігає згортанню крові не гірше за ліки. Медики рекомендують додавати куркуму в раціон не лише, щоб уникнути тромбозу, а й підвищити імунітет загалом. Корисні речовини у ній покращують обмінні процеси та допомагають виводити токсини з організму.


Пекучий перець

Вчені називають пекучий перець швидкодіючим антикоагулянтом. Він нейтралізує злипання тромбоцитів, через яке нерідко відбувається утворення тромбів. За деякими даними, велика кількість перцю в раціоні може руйнувати тромби, проте перестаратися не варто, адже можна завдати шкоди власному шлунку.

Імбир

Корисним для розрідження крові імбир робить його здатність позитивно впливати на агрегацію тромбоцитів. У ньому міститься природна кислота саліцилат, яка має протизапальні та антикоагулянтні властивості.


ананас

Цей екзотичний фрукт має фермент бромелайн. Це природний розчинник крові, який зменшує липкість тромбоцитів. У комбінації з куркумою та імбиром, запевняють фахівці, ефективність користі ананасу підвищується.


Продукти з вітаміном Е

Вони сприяють профілактиці тромбозу та затвердіння артерій. Серед таких продуктів лікарі виділяють олію, мигдаль, броколі, манго та авокадо. Ще один варіант - включити до раціону добавки з вітаміном Е, але перед цим варто проконсультуватися з лікарем.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал


Сервіс DOC.UAРедактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x