Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="231944"]
Здоров'я сім'ї

5 симптомів, що вказують на каміння у нирках

Old date:
Current date: 2022.08.20
New date: 2019.11.15
0
Камені, що утворюються в нирках, називаються нирковими каменями. Про наявність каменів у нирках можна навіть не здогадуватися аж до появи.

Камені, що утворюються в нирках, називаються нирковими каменями. Про наявність каменів у нирках можна навіть не здогадуватися аж до появи перших очевидних симптомів.

камені в нирках

Джерело: Freepik

Ця патологія зазвичай утворюється через порушення обміну речовин, нестачу питної води в організмі, а також через вживання шкідливої ​​їжі – солоної, жирної та смаженої.
Зокрема, медики акцентують увагу на тому, що вкрай важливо дотримуватися правильного питного режиму, адже при недостатньому споживанні води ризик розвитку ниркового каміння стрімко зростає.

Крім того, необхідно обмежити споживання солі, адже висока кількість натрію в раціоні підвищує вміст кальцію в сечі, який згодом створює каміння в нирках.


Пропонуємо дізнатися про головні симптоми каміння у нирках, які повинні вас насторожити.

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

Сильні болі

камені в нирках

Джерело: Freepik

Утворення каменів у нирках викликає болісний біль. Медики попереджають, що в жодному разі не можна ігнорувати сильний хвилеподібний біль, який зазвичай локалізується в нижній частині живота, спині або боці. Якщо у вас раптово виникли гострі хворобливі відчуття – негайно зверніться до лікаря.


Нудота і блювання

камені в нирках

Джерело: Freepik

Одним з неочевидних симптомів каменів у нирках є незрозуміла нудота і навіть блювота. Разом із нудотою та блюванням також може з'явитися сильна блідість. Справа в тому, що камінь порушує нормальну роботу нирки, внаслідок чого починається інтоксикація організму, симптоми якої схожі на отруєння.

Кров у сечі

камені в нирках

Джерело: Freepik

Ниркові камені – одна з головних причин виникнення крові у сечі. Також важливо звертати увагу на процес сечовипускання. Якщо ви відчуваєте часті позиви до сечовипускання або помітили кров у сечі – терміново зверніться до лікаря.


Дискомфорт у сидячому положенні

камені в нирках

Джерело: Freepik

Ще одним симптомом цієї патології є дискомфорт у сидячому положенні. Іноді каміння у нирках також можуть викликати дискомфорт навіть у лежачому положенні, внаслідок чого у людини порушується сон, оскільки вона постійно змінює позу у прагненні знизити неприємні відчуття. Це відбувається у зв'язку з тим, що в таких положеннях тіла зростає тиск на болючі ділянки з нирковими каменями.


Пітливість

камені в нирках

Джерело: Freepik

Мало хто знає, що сильна пітливість, особливо в нічний час, може сигналізувати про наявність ниркового каміння. Це пов'язано з тим, що при цій патології збільшується кількість гормонів, що впливають на частоту серцевих скорочень та кров'яний тиск.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал


Сервіс DOC.UAСподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x