Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="260676"]
Здоров'я сім'ї

5 симптомів, що вказують на дефіцит омега-3

0
Організм завжди сигналізує про те, що йому не вистачає певних вітамінів та мікроелементів. Омега-3 - незамінна жирна кислота, яка

Організм завжди сигналізує про те, що йому не вистачає певних вітамінів та мікроелементів.

сім'я

Джерело: Freepik

Омега-3 — незамінна жирна кислота, яка безпосередньо впливає на функціонування всього нашого організму.

Вченими доведено, що жирні кислоти омега-3 сприяють активності мозку, стимулюють пам'ять, покращують стан шкіри, волосся і нігтів, а також підтримують роботу серця та очей. Однак як визначити, чи достатньо цих жирних кислот наш організм отримує щодня?

Існує ряд симптомів, які повинні насторожити, адже вони можуть сигналізувати про гострий дефіцит омега-3. Про них читайте у нашому матеріалі!


Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

дефіцит омега-3

Джерело: Freepik

1. Складнощі з концентрацією уваги

Якщо в останній годині ви стали помічати, що вам дуже складно зосередитися на найпростішому і звичному завданні — це привід насторожитися. Цілком ймовірно, що вашому організму не вистачає омега-3! Відновлення дефіциту цих незамінних для організму жирних кислот допоможе покращити концентрацію уваги і працездатність.

2. Хронічна втома

Хронічна втома і відчуття, що ні на що немає сил — також є одним із головних симптомів дефіциту омега-3 жирних кислот. Медики наголошують на тому, що відчуття втоми та безсилля можуть бути симптомами різних захворювань, проте досить часто ці стани пояснюються саме нестачею омега-3.

дефіцит омега-3

Джерело: Freepik

3. Сухість шкіри

Ні для кого не секрет, що жирні кислоти омега-3 сприяють увлажненню і живленню шкіри, допомагаючи їй залишатися еластичною і насиченою. Чим більше омега-3 ви споживаєте, тим швидше і ефективніше ваша шкіра позбавляється від токсинів і насичується питательними речовинами. Саме тому суха зневоднена шкіра, яка різко втратила свою привабливість, може свідчити про шлюб омега-3.

4. Проблеми з волоссям

Випадання волосся, тьмяність кольору, ламкість та інші проблеми з волоссям можуть бути пов'язані з тим, що вам не вистачає омега-3 жирних кислот. Заповнивши їх дефіцит, вдасться повернути красу ваших локонів, а також усунути інтенсивне випадання волосся.

дефіцит омега-3

Джерело: Freepik

5. Безсоння та інші проблеми зі сном

У ході досліджень вчені з'ясували, що дефіцит омега-3 призводить до нетривалого сну, безсоння та навіть апное. У свою чергу, відновлення нестачі омега-3 покращує сон і допомагає висипатися краще.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал


Сервіс DOC.UAСподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти