Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="265961"]
Здоров'я сім'ї

5 продуктів, які провокують тромбоз та інсульт

Old date:
Current date: 2022.05.18
New date: 2021.05.18
0
Тромбоз може спричинити інсульт та інші небезпечні для життя хвороби. При утворенні тромбу порушується прохідність вен, з-

Тромбоз може спричинити інсульт та інші небезпечні для життя хвороби. При утворенні тромбу порушується прохідність вен, через що знижується кровопостачання організму. Які продукти потрібно виключити з раціону, щоб запобігти розвитку тромбозу — дізнайтеся у статті.

Джерело: freepik

Як пояснюють медики, тромби утворюються через підвищення згортання крові. Найбільше стан кровотоку впливає харчування. Одні продукти корисні, інші – сприяють розвитку інсульту та тромбозу.
червоне м'ясо

Рекомендується вживати червоне м'ясо не частіше ніж двічі на тиждень, щоб порція не перевищувала 150 грамів. Зловживання продуктом може спричинити утворення токсичної сполуки — триметиламіну. Воно руйнує ендотелій і призводить до появи атеросклеротичної бляшки – джерела тромбозу. Особливо небезпечне дане явище для людей, які страждають на різкі стрибки цукру в крові.

Червоне м'ясо шкода

Джерело: freepik

Свиняча та яловича печінка

У чорний список продуктів лікарі додали свинячу та яловичу печінку. Вони містять дуже багато вітамінів групи К, які негативно впливають на згортання крові і тим самим збільшують ризик появи тромбів.


маргарин

У маргарині міститься велика кількість трансжирів. Вони здатні згущувати кров, навантажувати клапани судин та перешкоджати прохідності клітин крові.


Маргарин шкода

Джерело: frеepik

Копчені ковбаси

Фахівці вважають, що копчені ковбаси теж шкідливі для здоров'я та провокують розвиток тромбозу. Вони багато шкідливого холестерину, який при скупченні в судинах провокує утворення бляшок. Згодом вони можуть перетворитися на тромби.


Як альтернативу лікарі радять віддавати перевагу курці або яловичині. Маргарин можна замінити вершковим маслом. При цьому не забувайте додавати до щоденного меню більше сезонних овочів, фруктів, а також соки без цукру.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал


Сервіс DOC.UAРедактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x