Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="196622"]
Здоров'я сім'ї

5 правил безпеки харчових продуктів від Комаровського

Old date: 2018-10-04
Current date: 2022.08.20
New date: 2019.02.26
0
Яких правил потрібно дотримуватися, щоб їжа йшла виключно на користь? Запам'ятовуємо як свої п'ять пальців разом із Комаровсом

Яких правил потрібно дотримуватися, щоб їжа йшла виключно на користь? Запам'ятовуємо як свої п'ять пальців разом із Комаровським.

харчування дитини, ніж нагодувати дитину, шкідливі продукти, здорове харчування, ГМО, нітрати, нітрити, трансжири, в яких продуктах шкідливі інгредієнти, які продукти найбільш корисні для дитини

Джерело: GettyImages

Харчові отруєння відбуваються все частіше, і якщо дорослим через свої фізичні розміри та адаптацію до різноманітних продуктів легше перенести таке отруєння, то діти серйозно страждають від таких порушень в обміні речовин. Все може обійтися діареєю, відсутністю апетиту та блюванням, але в більшості випадків не обходиться без госпіталізації, промивання шлунка, порушення водного балансу та тривалою дієтою після лікування. Не рідкісні випадки смерті.
воші, звідки беруться воші, методи діагностики вошей, глисти, лишай, аналізи на глисти, чи можна заразитися глистами від собак, протруїти глистів, ворміл, гельмінтокс, профілактика лишаю, педикульоз, соромні хвороби, ознаки вошей, глистів, лишаю

Джерело: Fotolia

Давайте вивчимо 5 простих правил, для того, щоб їжа завжди несла тільки користь дитячому організму

Правило 1: Тримаємо руки у чистоті. Свої, коли працюємо з приготуванням продуктів та дитячі, коли дитина їсть.

Правило 2: Сира та приготовлена ​​їжа - окремо. На полицях у холодильнику — окремо м'ясо, риба від супу та другого. Окрема дошка та ніж для сирого м'яса та риби – окремо для овочів. Якщо немає можливості завести окрему — ретельно миємо після роботи із сирим. Руки також миємо після того, як ріжемо сире.


Правило 3: Добре проварюйте їжу. Краще переварити, ніж недоварити. Часто ми боїмося перетравити ніжну червону рибу. Вона дійсно досить швидко готується, але якщо її хоча б трохи недоварити, ви ризикуєте здоров'ям дитини.


Правило 4:Зберігаємо їжу за правильних температур. Температура від 5 до 60 градусів вважається найбільш сприятливою для розмноження мікробів, тому або в холодильнику при температурі нижче 5 градусів, або на плиті, поки їжа готується.


Правило 5: Використовуйте лише чисту воду. Пам'ятайте, що для приготування дитячої їжі не можна використовувати воду з колодязів, природних джерел та свердловин.

комарівських рекомендує, безпека харчових продуктів, харчове отруєння

Джерело: [захищено електронною поштою]_комаровскій


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал


Сервіс DOC.UAСподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x