Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="117558"]
Жіноче здоров'я

Пластика грудей: 9 важливих фактів про операцію, які потрібно знати

Old date: 2017-01-21
Current date: 2022.12.05
New date: 2017.10.21
0
Багато мам, що годують вже в період лактації серйозно замислюються про пластику грудей у ​​перспективі, щоб повернути її колишню красиву ф

Багато мам, що годують, уже в період лактації серйозно замислюються про пластику грудей у ​​перспективі, щоб повернути її колишню красиву форму і об'єм. Але таке рішення не може бути спонтанним, його потрібно добре зважити та дізнатися про всі нюанси, пов'язані з операцією.

пластика грудей

Джерело: Instagram @good_lingerie

Пропонуємо вам дізнатися про важливі деталі маммопластики перед тим, як зважитися на операцію. Можливо, деякі з них змусять вас передумати та подивитися на проблему з іншого ракурсу.

Чи є проблема?

Якщо після вагітності або грудного вигодовування у вас немає відчутних проблем із молочними залозами, то хірурги можуть не погодитись робити вам операцію.

Мамопластика - серйозна процедура, і лікарі не завжди виконують всі забаганки клієнта, якщо йдеться про можливі ризики. Якщо бажання зробити операцію не підкріплене реальною проблемою, то вам можуть порадити нехірургічне рішення свого маленького комплексу.


Дайте відповідь собі, чи дійсно вам потрібна операція, чи ваша ситуація не є такою критичною?

Нехірургічне вирішення проблеми

У рішенні зробити маммопластику ви повинні бути впевнені на всі 200%, оскільки навіть найдосвідченіший лікар-хірург піддасть ваше тіло стрес і ризикам, які не можна передбачити наперед.

Іноді незначну проблему з грудьми можна вирішити за допомогою занять у тренажерному залі, правильного масажу або салонних процедур, а також підібравши правильну нижню білизну.

маммопластика

Fotolia

Відпочиньте перед операцією

Якщо ви все ж таки зважилися на операцію грудей, обов'язково добре відпочиньте за пару днів до неї. Лікарі не рекомендують ні фізичних, ні емоційних навантажень. Також потрібно відмовитися від алкоголю, занять спортом та перельотів.

Якщо перед хірургічним втручанням у вас проявляється хвилювання та занепокоєння, можна прийняти кілька пігулок заспокійливого або випити трав'яний чай.

Відмовтеся від цигарок

Смоли, які є в сигаретах, можуть дати серйозні ускладнення після операції, а також підвищують ризик невдалого результату. Тому перед і після маммопластики категорично не можна курити протягом 2-х тижнів.

Худніть до операції, а не після неї

Якщо ви хочете схуднути, краще це зробити до маммопластики. Втрата більше 3-4-х кілограм може істотно позначитися на формі ваших нових грудей. У такому разі корекцію потрібно буде робити набагато раніше, а це — і зайві витрати, і черговий стрес.

А ось набрати пару кілограмчиків після пластики грудей навіть рекомендується, це лише покращить зовнішній вигляд погруддя.

пластика грудей

Джерело: Instagram @viktoriaaplastic

Об'єктивно оцініть вартість

Середня ціна маммопластики в Україні становить 4-7 тисяч доларів – пам'ятайте про це, обираючи клініку. Не заощаджуйте на своєму здоров'ї!

Якщо вам називають ціну, нижчу за 4 тисячі, то або вона неповна, або операцію будуть проводити з використанням неякісних матеріалів. Діапазон цін у різних клініках відрізняється, залежно від того, з якими імплантами вони працюють, якого рівня там лікарі та сам сервіс для клієнтів.

Візьміть відпустку на місяць

Щоб швидко відійти від пластичної операції на грудях, вам обов'язково потрібно буде взяти відпустку, як мінімум на 3 тижні, і відпочити від роботи, домашніх турбот та стресів. Також виключається будь-які фізичні навантаження у цей період.

Можливість комбінованої операції

Дуже часто для того, щоб вирішити вашу проблему з грудьми, може знадобитися кілька операцій, а точніше комбінована операція. Наприклад, якщо ви не тільки хочете підтягти обвислий бюст, але й збільшити його на розмір.

Досвідчений фахівець допоможе вам визначитися, і розповість, які з видів пластики вам дійсно необхідні.

маммопластика

Burda Media

Будьте готові доглядати груди

Потрібно розуміти, що ефект від операції хоч і незмінний, але не вічний. Генетика та спосіб життя впливають на наше тіло: тканини грудей змінюють свої властивості і це дуже відбивається на ефект після маммопластики.

Повторні операції, які зазвичай проводяться через 2-3 роки після першої, можуть підтримувати і зберігати груди в ідеальній формі.

Такі операції вже безпечніші для здоров'я жінки, а на їх проведення потрібно в 2 рази менше часу. Якщо основна пластика грудей триває 3 години, то повторна маммопластика зазвичай близько 1-1,5 години.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал


Сервіс DOC.UAРедактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти