Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="117282"]
Мама

Яна Клочкова показала нові фото сина

Old date:
Current date: 2022.12.06
New date: 2016.10.14
0
Українська спортсменка, багаторазова олімпійська чемпіонка Яна Клочкова поділилася свіжими фотографіями зі своїм маленьким чоловіком.

Українська спортсменка, багаторазова олімпійська чемпіонка Яна Клочкова поділилася свіжими фотографіями зі своїм маленьким чоловіком, шестирічним Сашком.

Яна Клочкова із сином

instagram.com @yana_klochkova

Яна Клочкова із задоволенням ділиться з передплатниками фотографіями свого чарівного сина, викладає в Інстаграм фотографії хлопчика і коротко розповідає про важливі події, що відбуваються в їхньому житті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Син Яни Клочкової отримав травму

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

На останньому фото видно, наскільки підріс Сашенька, але при цьому він все ще маленький хлопчик, якому простий необхідна мамина увага та любов у всіх її проявах. У підписі Яна розповіла, наскільки важливим є для неї син, «найкращий чоловік».


Яна Клочкова із сином

instagram.com @yana_klochkova

Найкращий чоловік — той, який любить щиро і по-справжньому, той, який щодня каже: «Мамочко, я тебе дуже люблю!» Він моє щастя ❤️

Раніше Яна показала, як тримає сина на руках. видно, що Сашко вже чимало важить, та й на зріст він схоже пішов у маму. При цьому обидва щасливі, хоча Яні явно нелегко тримати сина на руках.

Яна Клочкова із сином на руках

instagram @yana_klochkova

yana_klochkova І таке буває? ще шкутильгаємо тому, іноді просимося на ручки?

Син Яни Клочкової

instagram @yana_klochkova

Вчимося ходити заново? у такій компанії та одужання йде швидше?

А шкутильгає Сашко, бо влітку, під час відпочинку з мамою на морі, хлопчик зламав ногу, невдало прокотившись на самокаті. Хлопчик потрапив до Ялтинської міської лікарні, де наклали гіпс, з яким йому довелося жити кілька місяців.

Улюблена іграшка ? молодший братик все стерпить? я танцюю ногами?

Чотири з половиною місяці тому у сім'ї Яни відбулося поповнення – мамою стала молодша сестра спортсменки Аня. Вона народила маленького хлопчика, якого, судячи з хештег в Інстаграмі Яни, назвали Леоном. Мікроблог Клочкової заповнився зворушливими фотографіями малюка та спільними знімками двох братів.

Син Яни Клочкової Саша

instagram @yana_klochkova

Сашка мама долучає до спорту з раннього дитинства, і це природно. Зрозуміло, насамперед, хлопчик познайомився з рідною стихією своєї мами-плавчихи, водою. Крім того, Сашко із задоволенням грає у футбол.

З місячного віку ми з ним плаваємо в басейні по півгодини, а він і ще не проти. Чи стане син плавцем, не знаю, але за таких генів з боку батька і матері це не дивно. Хоча в такому разі Сашкові доведеться несолодко, адже його постійно порівнюватимуть із матір'ю.

Яна Клочкова

instagram.com @yana_klochkova

А з появою племінника, спортсменка почала вчити плавати обох братів.

Нагадаємо, 34-річна спортсменка, багаторазовий чемпіон із плавання Яна Клочкова стала мамою 21 червня 2010 року. З батьком хлопчика, грузинським бізнесменом та спортсменом Леваном Ростошвілі стосунки не склалися і Яна ростила дитину разом зі своєю молодшою ​​сестрою. Судячи з інтерв'ю, які зрідка дає спортсменка, батько дитини не бере участі у його вихованні.

Цього літа у житті Яни відбулися й інші зміни – у неї з'явився чоловік, ім'я якого вона поки що не називає. Клочкова розмістила у Фесбуці недвозначний пост, який не стала підписувати на фото видно лише коліна у джинсах, букет квітів та дві руки, що сплелися разом. Ще влітку змінила статус на у відносинах.

Від щирого серця бажаємо Золій рибці Яні Клочковій щастя!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Яна Клочкова: Потрібно бути уважним до своїх дітей
Рідкісний кадр: Сергій Притула показав свого сина


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти