Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="273886"]
Мама

Як отримати 3000 грн внутрішньо переміщеним дітям

Old date:
Current date: 2022.12.09
New date: 2022.05.04
0
Малолітні діти, які були змушені через війну переміщатися в середині України без супроводження батьків, можуть до 15 травня отримати фі

Малолітні діти, які були змушені через війну переміщатися всередині України без супроводження батьків, можуть до 15 травня отримати фінансову допомогу на проживання.

Як отримати 3000 грн внутрішньо переміщеним дітям

Джерело: Freepik

За даними Мінсоцполітики. через воєнні дії багато дітей до 14 років евакуювалися без супроводження батьків чи інших законних представників. Влада вирішила забезпечити таким дітям виплату в розмірі 3000 грн. на місяць.

Що необхідно для отримання допомоги дітям-переселенцям

Родичам або особам, яких батьки уповноважили законно представляти дитину, необхідно подати заяву від її імені. Також це можуть зробити люди, які тимчасово взяли у свою батьківщину дитину, що залишилася без батьківського піклування.

Хто може подати заявку на отримання допомоги дитині

  1. Особа, яка перебуває у сімейних, родинних відносинах (у тому числі хрещені батьки), за наявності документа, що підтверджує ці зв'язки. Його має видати служба у справах дітей за місцем звернення;
  2. Особа, яку батьки або інші законні представники уповноважили супроводжувати дитину. При цьому потрібно мати листову заяву одного із законних представників, завірену органом опіки та піклування;
  3. Особа, яка тимчасово притулила до своєї батьківщини дитину, яка залишилася без батьківського піклування. При цьому необхідно мати копію наказу служби у справах дітей про тимчасове влаштування.

Виплачувати допомогу дітям у розмірі 3000 гривень на місяць розпочали з березня 2022 року. Подати заявку можна до 15 травня 2022 року включно. Кошти надходять на поточний рахунок єПідтримка або банківський рахунок заявника.Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти