Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="91159"]
Виховання, Мама

Виховання дитини: причини повільності малюка шукайте в собі

Old date:
Current date: 2022.05.23
New date: 2016.04.12
0
Ваша дитина копуша? Вас дратує і пригнічує поведінку малюка: він все робить дуже повільно та різні підходи до виховання ребе

Ваша дитина копуша? Вас дратує і пригнічує поведінку малюка: він все робить дуже повільно і різні підходи до виховання дитини не дають жодних результатів ... Можливо, шукати причину повільності дитини потрібно у своїй поведінці та почати перевиховувати себе?

Виховання дитини. Повільна дитина - фото

Burda Media

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Бути доброю мамою шкідливо для здоров'я
Якщо вас дратує, як дитина-копуша розпоряджається своїм часом - значить, ви самі перебуваєте в розладі з часом, і дитина показує вам це. Іншими словами, на таку поведінку дитини дратуються ті батьки, які самі не можуть прийняти власний час. Ваш внутрішній батько придушив повільну дитину всередині вас. І тут не обійтися без самовиховання.

Знайти причину

Якщо ви з чимось тягнете, ви не бажаєте це робити. Чому? Можливо, вам це нецікаво, неприємно чи здається важким. Можливо, ви уникаєте негативних емоцій. Наприклад, боїтеся, що у вас щось не вийде або вийде не так добре, як хотілося б (заборона на дію через критику).


Можливо, ви болісно відкладаєте щось, бо на шляху стоїть блок чи біль. Біль помилок і запізнень приходить, якщо ви (точніше, ваш внутрішній батько) караєте себе за них. Якщо ви собі кажете: не можна розслабитися, все впаде - ви постійно стикаєтеся з цим болем.

Ваше роздратування на дитину - Відмова йому в увазі, яку він, на вашу думку, вимагає не вчасно або неправомірно. Чи часто ви дратуєтесь на щось, що забирає у вас час, а ви поспішаєте зробити щось ще? Чому ви не бажаєте приділити увагу? Що ви вважаєте неважливим?


Коли ви знайдете причину своєї нервозності і суєти навколо годинника, настав час зробити наступний крок.

Сім'я на кухні.

Burda Media

Не поспішайте себе

Дозвольте собі робити все у власному ритмі. Не підганяйте себе. Дозвольте робити те, що хочеться, або не робити чогось. Якщо над вами тяжіє ТРЕБА, подивіться в себе: хто у вас каже вам це «треба» і чому ви цьому чините опір. Якщо "треба" не оминути, постарайтеся полюбити цю справу, знайти в ній позитивні або цікаві для вас моменти.

Відпустіть почуття провини, яке переслідує вас, коли ви не зайняті нічим, відпочиваєте чи робите те, що вам подобається, хоч і неважливо. Це природно відпочивати, витрачати час на те, що подобається, робити дурниці, просто жити.


Коли ви познайомитеся зі своїми страхамиНавчіться отримувати задоволення від дії, відчувати цей світ і себе, вам буде легше зрозуміти свою дитину. Не забирайте у нього радість життя. Ваш внутрішній батько давно зробив це - відібрав її у вас.


Дитина з мамою.

Fotolia

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Як перестати злитися на свою матір?
Як не зануритися в метушні чи рецепти краси та бадьорості для молодої мами


 Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x