Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="275811"]
Все буде УКРАЇНА!, Мама

«Твоя кров може воювати. Стань донором» – в Україні стартувала національна кампанія

Old date:
Current date: 2022.12.02
New date: 2022.09.12
0
В умовах воєнного стану стале забезпечення донорською кров'ю та її компонентами є однією з умов забезпечення оборонозд
В умовах воєнного стану стале забезпечення донорською кров'ю та її компонентами є одним з умов забезпечення обороноздатності країни та запорукою її національної безпеки.

Джерело: facebook.com/moz.ukr

Війна створює нові виклики: кров потрібна щодня як для спасіння українських воїнів, так і для мирних громадян, які страждають від агресії, розв'язаної російською федерацією.
Наразі важливо збільшувати запаси безпечної та якісної донорської крові, яка допомагає не лише рятувати життя військових, а й проводити планові операції у тилу, приймати пологи, здійснювати трансплантації.

Як стати донором?

  • Звернутись до центру крові (практично в кожному місті є центри крові або інші медичні заклади, де можна здати кров).
  • Записатися телефоном до бази донорів у центрах крові свого міста. Усі медичні заклади, які роблять запаси крові, мають власну базу донорів та за потреби крові зв'язуються з ними.
  • Список центрів крові – за посиланням: https://cutt.ly/TCWc6NV
  • Записатися онлайн у регістр донорів. Кожен, хто бажає донатити дах, може зареєструватися на відповідних вебсервісах, внести туди всю потрібну інформацію та чекати повідомлення від координаторів.
  • Внести свої дані можна на ресурсі: https://www.donor.ua/

Хто може стати донором?

Кожен дієздатний українець віком від 18 років. Серед обов'язкових вимог: маса тіла не менше ніж 50 кг та відсутність протипоказань до донорства. Про протипоказання детально можна прочитати тут: https://utcc.gov.ua/blooddonor/
!!Кампанію «Твоя кров може воювати. Стань донором» ілюструє мурал на воротах обстріляного будинку у центрі Харкова. Художник Гамлет Зіньківський створив цей мурал після того, як сам здавши дах для фронту. Автор надав право використовувати його роботу, сподіваючись, що вона вдохне на донорство інших.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти