Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="7737"]
Дозвілля, Мама

Три види слінгів: який вибрати?

Old date:
Current date: 2022.05.24
New date: 2013.07.18
0
Слінг-шарф Слінг-шарф - це смуга тканини від 3 до 6 м завдовжки і 45-70 см завширшки. За допомогою слінга-шарфу мама може «прив'язати» дитину

Слінг-шарф

Слінг-шарф - це смуга тканини від 3 до 6 м завдовжки і 45 - 70 см завширшки. За допомогою слінга-шарфу мама може «прив'язати» дитину до себе у різних положеннях. Його можна носити як на одному плечі, так і на двох, причому навантаження рівномірно розподіляється на спину.

Плюси: Ідеальний для носіння важких дітлахів, а також для тривалих багатогодинних прогулянок, велика варіативність поз для носіння дітей, як горизонтальних, так і вертикальних.
Мінуси: Не дуже зручний для домашнього використання: його довго намотувати, а ще в ньому малюку може стати спекотно через велику кількість шарів тканини.

Висновок: Слінг-шарф - ідеальний варіант для тривалих прогулянок з дитиною будь-якого віку, і особливо для важких дітей.


Слінг на кільцях

Слінг на кільцях - це смуга тканини довжиною близько двох метрів і шириною близько 70 см. на одному кінці якої розташовується подушечка під плече та кільця, а інший кінець слінга заправляють у кільця так, щоб можна було легко регулювати довжину слінгу.     

Плюси: Легко одягати та знімати, і тому практичний та зручний для використання вдома.


Мінуси: Слінг на кільцях носять на одному плечі (хоча плечі можна міняти), проте коли малюк підростає і стає важчим, навантаження буде все більш відчутним.

Висновок: Підходить для домашнього носіння. Головне, щоб кільця були металевими: дерев'яні та пластмасові, на жаль, можуть луснути від великого навантаження.

Май-Слінг

Май-Слінг - на вигляд дуже нагадує звичайну "кенгурушку", виглядає стильно і красиво. Являє собою квадрат або прямокутник із щільної тканини, у кути якого вшиті довгі лямки. Лямки зав'язуються у мами за спиною так. щоб квадрат був спереду та підтримував спину дитини.


Плюси: Рівномірний розподіл навантаження по плечах, спині та попереку мами.


Мінуси: Не підходить для носіння дітей у горизонтальному положенні; ширина лямок не регулюється.


Висновок: Май-слінг - ідеальний варіант "на вихід" для малюків (які вміють сидіти), стильний зовнішній вигляд, зручний розподіл навантаження на спину матусі.


А ти носиш малюка у слінгу? Розкажи у коментарях!


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x