Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="49126"]
Краса, Мама

Топ-3 методи для боротьби з целюлітом

Old date:
Current date: 2023.02.04
New date: 2014.06.12
0
Щоліта боротьба з целюлітом та в'ялістю шкіри розгорається з новою силою. Які ж процедури допоможуть впоратися з цією крейдою
Антицелюлітні програми (фото: Thinkstockphotos/fotobank.ua)

Антицелюлітні програми (фото: Thinkstockphotos/fotobank.ua)

Щоліта боротьба з целюлітом та в'ялістю шкіри розгорається з новою силою. Які ж процедури допоможуть упоратися із цими дрібними недоліками?

Майже все антицелюлітні програми побудовані на посиленні кровообігу та прискоренні обмінних процесів у шкірі. Яку процедуру вибрати – вирішувати вам.

Пресотерапія, ендермологія, мікрострумова терапія... Для багатьох із нас назви цих процедур незвичні. Але вони ефективні у боротьбі з «апельсиновою кіркою». Спробуємо?

1. Пресотерапія

Під час сеансу на вас надягають спеціальні штани з великою кількістю пневмокамер, які поступово заповнюються стисненим повітрям. В результаті виникає відчуття хвилі, що біжить по ногах, що посилює лімфоток. Вартість сеансу – близько 75 грн.


2. Ендермологія

Ця процедура усуває не тільки вже існуючий целюліт, але й причину його виникнення. Під час сеансу шкіра опрацьовується апаратними ролерами, які покращують кровообіг та лімфоток. У результаті в шкірі відразу починає вироблятися на 30% більше колагену і еластину. Вартість процедури – близько 400 грн.

3. Мікрострумова терапія

Суть процедури - у впливі імпульсного струму малої напруги на шкіру, м'язи і лімфу. Воно прискорює процеси обміну в шкірі, що призводить до лімфодренажу та виникнення ліфтинг-ефекту. Вартість процедури – близько 250 грн.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти