Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="59899"]
Дозвілля, Мама

Тайм менеджмент сучасної жінки: як поєднувати роботу та виховання дітей?

Old date:
Current date: 2022.12.09
New date: 2014.12.11
3
Природа розпорядилася так, що коли ти стаєш мамою, решта проблем відходить на другий план. Ти хочеш кожну хвилину
Галина Забруцька

Галина Забруцька

Природа розпорядилася так, що коли ти стаєш мамою, решта проблем відходить на другий план. Ти хочеш щохвилини проводити зі своїм малюком, щоб не пропустити жодного моменту його дорослішання. Його перша посмішка, перший крок, перше слово – це справжнє диво, яке відбувається лише раз. Тому кожній мамі хочеться розділити його зі своєю дитиною.

Галина Забруцька

Галина Забруцька

Однак життя не стоїть на місці, і вимагає нашої активної участі. Ми виходимо на роботу, залишаючи свою дитину няні чи бабусі. Чи можливий компроміс? Виявляється, так! І ми маємо приклад – Координатор компанії Avon Галина Забруцька.

Свої перші кроки в компанії вона зробив якраз під час декретної відпустки із сином. Зараз йому вже 6 років і в нього є маленька сестричка, яка у свої неповні три роки вже багато знає про косметику і намагається допомогти мамі.


Для Галини робота в компанії – це радість спілкування, задоволення від усвідомлення, що допомагає жінкам знайти свій образ, стабільний дохід, впевненість у собі, а також можливість бути постійно поряд зі своїми дітьми та брати участь у всіх їхніх бідах та радощах.

Мрії здійснюються у тих, хто прагне їх втілити в життя, вважає наша героїня та доводить на своєму прикладі.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
 • На сайті
 • Відгуки у Facebook

3 коментарі на «Тайм менеджмент сучасної жінки: як поєднувати роботу та виховання дітей?»

 1. Аватар Azz:

  Це не тайм-менеджмент, це реклама Ейвона. Ваш заголовок обманює читача.

  Відповісти
  • Аватар Наталія Борішкевич:

   Ми плануємо серію матеріалів про матусь, які знають, як поєднувати материнство та роботу, Галина просто стала першою героїнею. Якщо у вас є приклади, якими ви можете поділитися, — пишіть нам!
   З повагою, контент-менеджер сайту http://www.moirebenok.ua

   Відповісти
 2. Аватар Наталія:

  Більше 15 років співпрацюю з AVON-координатор-і на моїх очах виросли бізнес-леді-мамочки, які вирощують прекрасних діток і виглядають чудово, і гроші в будинок приносять це неодноразовий приклад.

  Відповісти

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти